آمار جدیدی از فروش بازی Outward منتشر شد

پاورتل/ استودیوی دیپ سیلور (Deep Silver) امروز در جدیدترین خبر خود، آمار تازه‌ای از فروش نسخه‌های بازی Outward را در اختیار هواداران قرار داد که می‌تواند جالب توجه باشد. ضمنا اطلاعاتی از تاریخ دقیق عرضه‌ی بسته الحاقی جدید این اثر نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ باشید.

دو استودیوی ناین داتس (Nine Dots) و دیپ سیلور امروز اعلام کردند که تا به حال بیش از یک میلیون نسخه از بازی Outward به فروش رفته است که برای آن‌ها آمار رضایت‌بخشی به حساب می‌آید. حال آن‌ها در تلاش هستند تا شمار هواداران بازی را افزایش دهند و برای این کار برنامه‌هایی دارند.

در همین راستا، گفته می‌شود که بسته الحاقی تازه‌ی این بازی با نام The Three Brothers در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۹ (۵ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی کنسولی این بسته نیز اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

یکی از اعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است: «یافتن کلماتی که احساس ما را نشان دهد و به وسیله‌ی آن‌ها بتوانیم از بازی‌بازان تشکر کنیم، بسیار دشوار است. پس از ساخت بازی‌های متنوع، انتظارات تا حد زیادی از تیم ما بالا رفت و سپس تصمیم بر این شد که Outward را بسازیم؛ عنوانی که هرگز فکر نمی‌کردیم مرز یک میلیون نسخه را رد کند. در روزهای اول به رکورد ۱۰۰ هزار فروش رسیدیم و برای آینده‌ی آن امیدوار شدیم. حال با چنین استقبالی از سوی افراد مختلف مواجه هستیم و تلاش داریم که رضایت آن‌ها را بیش از پیش جلب نماییم. بنابراین منتظر خبرهای خوب از سوی ما باشید.»

بازی Outward هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *