اطلاعات جدید درباره بخش داستانی بازی Cyberpunk 2077

پاورتل/ به علت شکایت تعداد زیادی از بازیکنان The Witcher 3 از بیش از حد طولانی بودن بازی، بخش داستانی Cyberpunk 2077 کمی کوتاه‌تر از بازی قبلی سی‌دی ‌پراجکت ‌رد است.

خط داستانی بازی جهان‌باز بعدی استودیو‌ی لهستانی CD Projekt Red، یعنی Cyberpunk 2077 کوتاه‌تر از بازی The Witcher 3 است. طبق توضیحات یکی از طراحان ارشد کوئست‌های بازی، آن‌ها انتقادهای زیادی از طولانی بودن داستان The Witcher 3 دریافت کرده‌اند و با نگاهی بر آمار بازیکنان ویچر، دریافته‌اند که بسیاری از بازیکنان، داستان قسمت سوم ویچر را به اتمام نرسانده‌اند.

پاتریک میلز، یکی از طراحان ارشد کوئست‌های بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، در مصاحبه‌ای با استریمر معروف، کو کارنیج گفت: «داستان اصلی بازی Cyberpunk 2077 کمی کوتاه‌تر از The Witcher 3 است.» میلز در ادامه‌ی این مصاحبه که بعد از پخش آنلاین قسمت جدید سری ویدیو‌های Night City Wire برگزار شد، گفت: «انتقادات زیادی از مخاطبانمان دریافت کردیم درباره‌ی اینکه بازی ویچر ۳ کمی زیاد از حد طولانی است؛ هچنین با بررسی آمار‌های بازی ویچر ۳ متوجه شدیم که افراد زیادی مدت بسیار طولانی آن را بازی کرده‌اند ولی هیچ‌وقت موفق به اتمام داستان بازی نشده‌اند.»

براساس اطلاعات ثبت شده در وب‌سایت How Long to Beat که متوسط زمان به ‎اتمام‌ رساندن هر بازی را می‌توان در آن مشاهده کرد، اگر بازیکنی فقط مراحل اصلی The Witcher 3 را دنبال کند و از انجام هرگونه مأموریت جانبی پرهیز کند، می‌تواند بازی را در حدود ۳۲ ساعت‌ونیم تمام کند، اما با انجام بیشتر مأموریت‌های جانبی، این عدد می‌تواند تا ۲۹۱ ساعت هم برسد. در‌نهایت کسانی که می‌خواهند بازی را صددرصد کنند باید چیزی بین ۱۱۶ تا ۴۶۹ ساعت (بسته به سبک بازی بازیکن) وقت صرف کنند.

بااین‌حال، کوتاه‌تر بودن سایبرپانک ۲۰۷۷ به ‌معنی ساده‌تر بودن گیم‌پلی بازی نیست. باتوجه‌به اینکه می‌دانیم سی‌دی پراجکت رد سیستم نقش‌آفرینی «بسیار عمیق‌تری» را برای بازی تدارک دیده است و همچنین آن‌ها قرار است بسته‌های الحاقی بیشتری را برای سایبرپانک ۲۰۷۷ بعد از انتشار بازی اصلی عرضه کنند که تعدادش از دو بسته‌ی الحاقی ویچر ۳ بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *