ال‌جی از DukeBox رونمایی کرد؛ دستگاه پخش موسیقی با نمایشگر OLED شفاف

این دستگاه از نظر طراحی شبیه به دستگاه‌های پخش موسیقی کلاسیک Jukebox است اما از نمایشگر OLED شفاف بهره می‌برد.

ال جی به‌تازگی از یک پروژکتور هوشمند جدید ۴K به ‌نام CineBeam Qube رونمایی کرده که شبیه یک دوربین فیلم قدیمی است. اکنون غول کره‌ای یک دستگاه پخش موسیقی را معرفی کرده که DukeBox نام دارد. این دستگاه از نظر طراحی شبیه به دستگاه‌های پخش موسیقی کلاسیک جوک‌باکس (Jukebox) است اما از فناوری نمایشگر OLED شفاف بهره می‌برد.

ال جی DukeBox را به‌عنوان یک جوک‌باکس مدرن توصیف کرده است. در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی منتشرشده و فقط می‌دانیم که این دستگاه دارای اسپیکرهای رو‌به‌جلو در پایین و یک اسپیکر ۳۶۰ درجه در بالا است تا شنونده صدا را به‌خوبی دریافت کند. می‌توان انتظار داشت که اکثر افراد برای گوش‌دادن به موسیقی از DukeBox استفاده کنند، اما ال‌جی می‌گوید که می‌توان از آن برای پخش محتواهای دیگری مانند فیلم‌ها نیز استفاده کرد.

ویژگی مهم دیگر این دستگاه، پنل OLED شفاف آن است که می‌تواند یک تجربه بصری جذاب را نمایش دهد.

ال جی در محصول خود از فناوری لامپ خلاء استفاده کرده است که در صنعت موسیقی برای ارائه یک تجربه صوتی تقویت‌شده و دقیق‌تر استفاده می‌شود. با وجود این فناوری و سه اسپیکر تعبیه‌شده در DukeBox، می‌توان انتظار داشت که این دستگاه تجربه صوتی بسیار چشمگیری را به کاربران ارائه دهد.

دیگر محصولات ال جی برای CES 2024
علاوه بر DukeBox، ال‌جی در پست خود به چند محصول متفاوت دیگر نیز اشاره کرده است. ازجمله آن‌ها می‌توان به نسخه ارتقا یافته Bon Voyage اشاره کرد که اساساً یک فضای زندگی شخصی‌سازی‌شده با ابعاد ۲ متر عرض در ۳.۸ متر عمق در ۲.۲ متر ارتفاع برای شما محسوب می‌شود که دارای انواع لوازم خانگی و مبلمان، از جمله تخت خواب، یخچال، اجاق برقی و دستگاه تصفیه آب است. DUOBO نام محصول دیگری است که ال‌جی از آن به‌عنوان یک دستگاه قهوه‌ساز کپسولی یاد می‌کند. احتمالاً در نمایشگاه CES 2024 شاهد ارائه اطلاعات بیشتری از این دستگاه‌ها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *