اپلیکیشن اندروید توییتر با لوگوی X به‌روزرسانی شد

پس از تلاش‌های توییتر برای تغییر نام تجاری خود به X، حالا برنامه اندروید آن به‌روزرسانی شده است.

توییتر که در چند روز گذشته کاملاً سرگرم تغییر نام تجاری خود به X بوده است، حالا نسخه جدید برنامه اندروید خود را منتشر کرده که در آن لوگوی پرنده نمادین این شبکه اجتماعی با لوگوی جدید X جایگزین شده است.

هم‌اکنون اگر به صفحه اپلیکیشن توییتر در گوگل پلی مراجعه کنید، با برنامه X مواجه خواهید شد. همانطور که در توضیحات این صفحه دیده می‌شود، توییتر چندین تصویر از نسخه جدید برنامه خود نیز منتشر کرده که در آن پس‌زمینه تاریک و لوگوی X بیش از هر چیز دیگری به چشم می‌آید. ظاهراً این شبکه اجتماعی تلاش کرده تا هیچ نشانه‌ای از برند توییتر در عکس‌ها وجود نداشته باشد.

پلتفرم جدید توییتر برای اندروید
 
در توضیحات نسخه جدید برنامه توییتر برای اندروید نوشته شده است:

«برنامه X میدان مرکزی دیجیتال قابل اعتمادی برای همه است.»
این شرکت همچنین در توضیحات برنامه خود اشاره کرده که کاربران اکنون می‌توانند ویدیوهایی با حداکثر ۳ ساعت زمان را آپلود و تماشا کنند. با این حال، در صفحه پشتیبانی سرویس توییتر بلو همچنان اعلام شده که مشترکین می‌توانند ویدیوهای حداکثر ۲ ساعته آپلود کنند.

 
 
 

اولین بار اوایل این هفته در گزارشی گفته شد که ایلان ماسک قصد دارد لوگوی توییتر را تغییر دهد و به احتمال زیاد از برند X به‌جای پرنده استفاده خواهد کرد. پس از گذشت یک روز، لوگوی توییتر رسماً از نماد پرنده به حرف ایکس (X) تغییر پیدا کرد و ماسک وعده داد که در آینده این لوگو بهتر نیز خواهد شد. با وجود این تغییر، ظاهراً توییتر قصد دارد رویکرد جدیدی را پیش بگیرد که قابلیت‌های بیشتری از جمله پرداخت و بانک‌داری را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد، همانطور که مدیرعامل توییتر این موضوع را تأیید کردند. شناسه X@ دیگر حاشیه این تغییر بود که ظاهراً توییتر آن را بدون پرداخت پول به مالک قبلی آن را تصاحب کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *