اپل گیفت کارت جدیدی برای خرید دیجیتالی و فیزیکی معرفی کرد

پاورتل/ کاربران با استفاده از گیفت کارت جدید اپل می‌توانند هر دو حالت خرید آنلاین یا حضوری از فروشگاه‌ها را انجام دهند.
   
اپل گیفت کارت جدیدی معرفی کرده است تا کاربران انواع خریدهای خود را با استفاده از آن انجام دهند. درواقع، از گیفت کارت جدید می‌توان در اپ‌استور پرداخت حق اشتراک‌ها یا خریدهای دیجیتالی دیگر و خرید حضوری از فروشگاه‌های اپل را انجام دهند.

در‌صورتی‌که گیفت کارت اپل را هدیه گرفته‌اید، امکان افزودن مبلغ موجود در آن به موجودی حساب کاربری‌تان میسر خواهد بود؛ البته با این تفاوت که مبلغ مدنظر را در خرید مواردی ازجمله بازی، اپلیکیشن‌ها، لوازم جالبی، محصولات، سریال، فیلم‌ها و… هزینه کنید که در وب‌سایت‌ها یا سرویس‌های زیرنظر اپل می‌توانید بفروشید.

اپل موقعیتی نیز فراهم کرده است که امکان افزودن مبالغ موجود در گیفت کارت‌های اپ‌استور و پاورتلونز را بتوان به موجودی حساب کاربری اپل اضافه کرد. تا قبل از معرفی گیفت کارت جدید، دو مدل گیفت کارت اپل تعریف شده بود که نوع اول برای خریدهای آنلاین و دیگری نیز برای خرید حضوری استفاده می‌شد. 

ادغام قابلیت‌های ذکرشده فقط در یک گیفت کارت برای تمامی کاربران می‌تواند مفید واقع شود و نیاز به خرید کارت‌های متعدد برای خرید حضوری یا آنلاین را کاهش دهد. کاربران می‌توانند گیفت کارت‌هایی از ۲۵ دلار تا ۲،۰۰۰ دلار را تهیه کنند. همچنین، گیفت کارت می‌تواند بسته به دلخواه کاربر به‌صورت فیزیکی یا دیجیتالی باشد. انتظار می‌رود گیفت کارت جدید اپل از ماه اوت برای کاربران ایالات متحده دردسترس قرار گیرد؛ اما دورازانتظار نیست که به‌زودی ارائه‌ی این خدمات در سایر کشورهای دنیا را نیز شاهد باشیم.
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *