ایسوس از کیبورد مکانیکی ROG Ranger 2 رونمایی کرد

کیبورد ایسوس در تاریخ ۱۸ شهریورماه روانه بازار می‌شود.

ایسوس از یک کیبورد مکانیکی سیمی جدید به نام ROG Ranger 2 رونمایی کرده است که می‌تواند جایگزینی برای مدل بدون سیم آن باشد. این کیبورد از ویژگی‌های جذابی بهره می‌برد و هفته آینده روانه بازار می‌شود.

ایسوس درحال‌حاضر قیمت این کیبورد را اعلام نکرده، اما گفته است که آن را در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۸ شهریورماه) در اختیار خریداران قرار می‌دهد؛ بنابراین برای اطلاع از قیمت آن باید کمتر از یک هفته دیگر صبر کنیم.

مشخصات کیبورد مکانیکی ایسوس ROG Ranger 2
ایسوس در این کیبورد از فوم جاذب صدا استفاده کرده است تا نویز را کاهش دهد، لرزش‌ها را به کمترین حد ممکن برساند و همچنین تجربه بی‌صداتر و روان‌تری را در اختیار کاربران قرار دهد.

ایسوس در این کیبورد از یک دکمه چرخشی یا Knob با طراحی منحصر‌به‌فرد استفاده کرده است که می‌توان از آن استفاده‌های مختلفی مانند تنظیم حجم صدا داشت. ایسوس همچنین در این کیبورد از کلیدهای شورتکات اضافه استفاده کرده است تا کاربران سریع‌تر به برخی قابلیت‌ها دسترسی پیدا کنند. همچنین می‌توان سیم این کیبورد را جدا کرد.

 
در کیبورد مکانیکی ایسوس ROG Ranger 2 می‌توان از سوئیچ اپتیکال RX یا سوئیچ مکانیکی NX استفاده کرد که از قابلیت شخصی‌سازی آن حکایت دارد. سوئیچ اپتیکال RX از تثبیت‌کننده ساختار X بهره می‌برد و دارای پایه ثابت در چهار گوشه است. این سبک طراحی پایداری کلیدها را افزایش می‌دهد.

سوئیچ‌ RX در نسخه‌های قرمز و آبی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و فاصله حرکتی کلیدهای ۱.۵ میلی‌متری دارد. سوئیچ‌ مکانیکی NX نیز در دو نسخه Snowblade White و Blizzard Gray از راه می‌رسد و فاصله حرکتی کلیدهای ۳.۶ میلی‌متری دارد.

همان‌طور که گفتیم، هنوز قیمت این کیبورد مکانیکی اعلام نشده است، اما در تاریخ ۱۸ شهریورماه روانه بازار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *