ایلان ماسک آی‌دی X را در شبکه اجتماعی ایکس به‌زور تصاحب کرد!

آی‌دی X@ در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر) در اختیار یکی از قدیمی‌ترین کاربران بود، اما ایلان ماسک آی‌دی را از او گرفت و برای حساب رسمی ایکس رزرو کرد.
 
ایلان ماسک پس از تغییر برند توییتر به ایکس، آی‌دی X را که در اختیار یکی از کاربران قدیمی بود، به زور از او گرفت. ماسک برای تصاحب آی‌دی X هیچ پولی به صاحب اصلی نداد.

جین ایکس هوانگ، مالک پیشین آی‌دی ایکس در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، در مصاحبه‌با سایت مشبل گفت آی‌دی موردبحث را به‌مدت تقریبا ۱۶ سال در اختیار داشته است. او می‌گوید که در روزهای اخیر ایمیلی دریافت کرده است تا مطلع شود که آی‌دی ایکس از او گرفته می‌شود.

هوانگ که یکی از بنیان‌گذاران شرکت آمریکایی Orange Photography است، می‌گوید جزو اولین کاربران توییتر بوده و دوستانی داشته که در این شبکه‌ی اجتماعی کار کرده‌اند. او در سال ۲۰۰۶ یعنی همان دوران بنیان‌گذاری توییتر، عبارت ایکس را که نمایانگر نام میانی‌اش است به‌عنوان آی‌دی خود انتخاب کرد.

هوانگ می‌گوید به محض تغییر برند توییتر به ایکس، انتظار داشت که در نهایت آی‌دی ایکس را از او بگیرند؛ اما او امیدوار بود که ایلان ماسک برای تصاحب این آی‌دی پول پرداخت کند.

بر اساس گفته‌ی هوانگ، توییتر به او چند گزینه پیشنهاد کرده است ازجمله یک کوله‌پشتی با لوگوی ایکس، امکان ملاقات با تیم مدیریت و «یک آی‌دی جایگزین با تاریخچه‌ی حساب ایکس.»

حساب کاربری هوانگ اکنون با آی‌دی x12345678998765@ فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *