اینستاگرام بخش استوری را کاربردی‌تر می‌کند

اینستاگرام به‌زودی به کاربرانش امکان می‌دهد که استوری‌ها را صرفاً با افرادی خاص به اشتراک بگذارند.
 
آدام موسری، مدیر اینستاگرام، می‌گوید که در حال آزمایش این است تا به کاربران اجازه دهد استوری‌های خود را با مخاطبین حاضر در لیست‌های سفارشی به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر، اینستاگرام قابلیت کلوزفرند را برای اضافه کردن لیست دوستان صمیمی و اشتراک‌گذاری استوری دارد. قابلیت جدید اینستاگرام برای افرادی مناسب است که صفحه‌ی عمومی دارند، اما می‌خواهند استوری‌ها را صرفاً با گروهی خاص از مخاطبان به‌ اشتراک بگذارند.

به‌گزارش انگجت، امکان ایجاد چندین گروه برای اشتراک‌گذاری استوری برای اشخاص مدنظر هم برای کاربران اینستاگرام فراهم می‌شود. این قابلیت به اینفلوئنسرها کمک زیادی می‌کند و گزینه‌های بیشتری را برای اشتراک‌گذاری و هدف قرار دادن مخاطبان ارائه می‌دهد.

آدام موسری گفت: «کاربران می‌توانند استوری‌ها را با گروه‌های کوچک‌تر به اشتراک بگذارند و کنترل بیشتری بر روی دنبال‌کنندگان خواهند داشت.»

طبق تصاویری که اینستاگرام به اشتراک گذاشته، می‌توانید گروهی کوچک برای خواهر و برادر خود یا افرادی که عاشق غذا هستند ایجاد کنید و استوری‌ها را بر اساس علاقه‌ آن‌ها به اشتراک بگذارید. این قابلیت هنوز درحال آزمایش است و زمان انتشار رسمی آن معلوم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *