بازی‌های جدید Xbox Game Pass مشخص شدند

پاورتل/ مایکروسافت به تازگی عناوین ماه اکتبر سرویس Xbox Game Pass را معرفی کرده است که در میان آن‌ها می‌توان به Doom Eternal و Forza Motorsport 7 اشاره کرد. همچنین تاریخ اضافه شدن EA Play به این سرویس مشخص شده است.

سرویس Xbox Game Pass روز به روز جذاب‌تر، ارزشمندتر و بهتر می‌شود و به زودی با اضافه شدن عناوین بتسدا (Bethesda) در آینده، حتی شاهد افزایش کیفیت بیشتر این سرویس هم خواهیم بود. طبق اعلام قبلی، سرویس EA Play هم قرار بود بدون هزینه‌ی اضافه به Xbox Game Pass Ultimate اضافه شود که این اتفاق در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) امسال رخ خواهد داد که مصادف با عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت هم هست.

در ماه اکتبر قرار است که شاهد اضافه شدن بازی تحسین‌شده‌ی Doom Eternal برروی این سرویس باشیم و این بازی برروی اکس‌باکس وان و اندروید (از طریق سرویس استریم اکس‌کلاود) در دسترس خواهد بود. همچنین Forza Motorsport 7 علاوه بر دو پلتفرم مذکور، برروی رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Brutal Legends تنها بر روی اکس‌باکس، Drake Hollow تنها بر روی رایانه‌های شخصی و Ikenfell بر روی اکس‌باکس و رایانه‌های شخصی از دیگر عناوین این ماه سرویس Game Pass هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *