بازی‌های رایگان ماه دسامبر سرویس PlayStation Now مشخص شدند

پاورتل/ شرکت سونی به تازگی از عناوین رایگان ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ سرویس PS Now رونمایی کرده است که در میان آن‌ها شاهد عناوین نام‌داری همچون Horizon Zero Dawn نیز هستیم. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا نگاهی به عناوین رایگان این ماه سرویس PS Now داشته باشیم.

همان‌طور که گفته شد، شرکت سونی به تازگی از عناوین رایگان ماه دسامبر سرویس PS Now رونمایی کرده است. این آثار عبارتند از Horizon Zero Dawn: Complete Edition، Wreckfest، Darksiders III، The Surge 2، Stranded Deep و Broforce که البته در میان این عناوین پیش‌تر نیز شاهد حضور بازی Darksiders III در میان عناوین رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) بوده‌ایم.

همچنین بنابر اعلام کمپانی سونی، تمامی عناوین حاضر در این لیست به جز بازی Wreckfest برای همیشه به صورت رایگان با استفاده از سرویس PS Now قابل بازی کردن خواهند بود. مشترکین این سرویس قادر خواهند بود تا تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ (۳۱ مه ۲۰۲۱) بازی Wreckfest را به صورت رایگان تجربه کنند.

مطمئناً در چند ماه گذشته شاهد افزایش چشمگیر سطح کیفی عناوین اضافه شونده به سرویس PS Now بوده‌ایم؛ حال باید ببینیم با حضور رقیب قدرتمندی چون سرویس اکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) کمپانی مایکروسافت، شرکت سونی چه برنامه‌هایی را برای آینده‌ی دو سرویس حال حاضر خود یعنی پلی‌استیشن پلاس و PS Now در نظر گرفته است. نظر شما در رابطه با عناوینی رایگان ماه دسامبر سرویس PS Now چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *