بازی Cyberpunk 2077 بسته الحاقی رایگان دریافت خواهد کرد

پاورتل/ سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) اخیراً رسماً تایید کرده است که بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 حداقل تعدادی بسته الحاقی رایگان دریافت خواهد کرد. این‌طور که به نظر می‌رسد شاهد محتویات رایگانی در غالب پوسته و یا مراحل فرعی خواهیم بود.

اخیراً یکی از طرفداران Cyberpunk 2077 در توییتر از سی‌دی پراجکت رد سوال کرده است که آیا بازی جهان باز سایبرپانکی این استودیوی لهستانی نیز مانند عنوان Witcher 3: Wild Hunt بسته الحاقی رایگان دریافت خواهد کر یا خیر. حساب رسمی سی‌دی پراجکت رد به سرعت به این سوال واکنش نشان داد و در پاسخ به این شخص یک گیف با عبارت «Oh Yeah» را منتشر کرد.

البته همان‌طور که می‌دانید، این به معنی عدم انتشار بسته‌های الحاقی پولی نیست. بازی Witcher 3 دو بسته گسترش دهنده‌ی بزرگ Hearts of Stone و Blood and Wine را پس از عرضه دریافت کرد که محتویات بسیار زیادی را به بازی‌بازان ارائه دادند. بسته‌های الحاقی رایگان بازی Witcher 3 دارای تعدادی آیتم‌ها و گزینه‌های ظاهری برای شخصیت‌ها و فعالیت‌های فرعی جدیدی ماندد ماموریت «Missing Miners» بودند.

پس با این‌که سی‌دی پراجکت رد اطلاعات بیشتری را در مورد بسته یا بسته‌های الحاقی رایگان Cyberpunk 2077 منتشر نکرده است، اما انتظار می‌رود که شاهد محتویاتی شبیه به بسته‌های Witcher 3 باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان در سال آینده برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *