بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

پاورتل/ بازی Horizon Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی به صورت پیش دانلود در دسترس قرار گرفت

در پایان این هفته ، بازی‌بازان رایانه‌های شخصی عنوانی را دریافت خواهند کرد که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ مدت زمانی طولانی از تجربه‌ی آن لذت ویژه‌ای برده بودند.

عملکرد بی‌نظیر عنوانی جهان باز با المان‌های نقش‌آفرینی، مخلوط منحصر به فردی از موجودات شبیه به دایناسور روبات را در یک نبرد تن به تن پیش از تاریخ مشاهده خواهید کرد. (هرچند ، کسانی که آن را بازی کرده‌اند می‌دانند که در دنیای این بازی بیش از این صحبت‌ها غافلگیری‌هایی وجود دارد).

هم‌اکنون این مخاطبان رایانه‌های شخصی می‌توانند با دانلود از استیم (Steam) ، بارگیری بازی را انجام دهند. پیش دانلود بازی هم اکنون برای نسخه‌ی استیم بازی برای مناطق خاصی در دسترس است. برای این بازی پیشنهاد می‌شود ۱۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشید، اما به نظر می‌رسد که پیش دانلود که هم اکنون در دسترس است و فضای مورد نیاز به عنوان ۶۷٫۱ گیگابایت را به صورت مورد نیاز ذکر کرده است. این تقریباً ۲۰ گیگابایت کامل بالاتر از نسخه کنسولی پلی‌استیشن ۴ است که در زمان انتشارش بیش از ۴۸ گیگابایت نیاز داشت.

بازی Horizon Zero Dawn در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ (۷ آگوست ۲۰۲۰)  برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق استیم و فورشگاه اپیک (Epic Games Store) منتشر خواهد شد و نسخه کاملی از این عنوان خواهد بود که شامل نسخه‌ی اصلی و بسته‌های الحاقی خواهد بود.

مدتی قبل بازی Horizon Forbidden West برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شده بود و هنوز هیچ تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *