بازی Moncage معرفی شد

پاورتل/ استودیوی اکس‌ دی نتورک (X.D Network) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Moncage پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Moncage از سری عناوین پازلی و ماجراجویی است که در آن باید وارد دنیایی در یک جعبه‌ی جادویی شده و رمز و رازهای آن را کشف کنید. معماهای فراوانی در این جهان وجود دارند تا ذهن شما را ساعت‌ها به چالش بکشند. وظیفه‌ی شما این است که به حقیقتی در مورد خودتان پی برده و زندگی بهتری داشته باشید. آیتم‌های جالبی هم در جریان بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا پیشروی بهتری داشته باشید. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید، Moncage را از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت آپتیلوژن (Optillusion) و اکس دی نتورک به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارند.

بازی Moncage قرار است برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول نینتندو سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این اثر مشخص نشده است و باید منتظر اخبار روزهای پیش رو باشیم. در پایان می‌توانید نخستین تریلر مربوط به Moncage را تماشا و دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *