بازی Sense – A Cyberpunk Ghost Story به‌زودی منتشر خواهد شد

پاورتل/ استودیوی Suzaku جزئیات جدید از بازی ترسناک و سایبرپانک خود، Sense : A Cyberpunk Ghost Story منتشر کرده که شامل تاریخ انتشار و تصاویر گیم‌پلی بازی می‌شود.
   
براساس توضیحات توسعه‌دهندگان استودیوی سازنده بازی جدید Sense – A Cyberpunk Ghost Story حالا می‌دانیم که مراحل تولید محتوای بازی به‌طور کامل به پایان رسیده و بازی در مرحله دریافت لایسنس‌ها و رده‌بندی سنی در پلتفرم‌های مختلف قرار دارد. این بازی هفته‌ی آینده و به منظور تأییدات نهایی به استیم، سونی و نینتندو ارسال خواهد شد.

ضمن اینکه تاریخ انتشار بازی روی پلتفرم پی‌سی در ماه اوت به تأیید ناشران بازی رسیده و انتظار می‌رود فروشگاه e-shop نینتندو سوییچ نیز از همین تاریخ پیروی کند. نکته‌ی جالبی که در خصوص پلتفرم‌های پشتیبانی کننده از این بازی وجود دارد، انتشار Sense – A Cyberpunk Ghost Story روی کنسول PS Vita است که با فاصله کمی نسبت به دو پلتفرم قبلی در دسترس قرار خواهد گرفت. براساس توضیحات سوزاکو، این موضوع به زمان مورد نیاز برای تأیید بازی توسط سونی برای قرار گرفتن در فروشگاه پلی‌استیشن بستگی دارد.

اما ظاهراً تاریخ انتشار نسخه پلی‌ استیشن ۴ این بازی به‌دلیل مشکلاتی که به سونی نسبت داده شده، به تعویق افتاده است. Suzaku تأیید کرده که این موضوع ارتباطی با بحث سانسور محتوای بازی نداشته و توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده است. انتظار می‌رود نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی نیز تا اواخر سپتامبر (اوایل پاورتل) و احتمالاً همزمان با نسخه ایکس ‌باکس وان آماده انتشار شود.

براساس اظهارات سازندگان Sense، این بازی روی تمامی پلتفرم‌ها به خوبی اجرا شده و همان‌طور که انتظار می‌رود نسخه‌ی PS Vita آن به نسبت کندتر خواهد بود اما ظاهراً هیچ مشکلی در قابلیت اجرای بازی وجود نداشته و جلوه‌های گرافیکی آن در کنسول قابل حمل سونی بسیار خوب به‌نظر می‌رسند.

مرکز رده‌بندی سنی محتوای نرم‌افزاری حوزه سرگرمی (ESRB) رده بندی سنی این بازی را M یا مناسب برای مخاطب بزرگسال معرفی کرده و این عامل توسط PEGI و CERO نیز +۱۶ سال اعلام شده است. ضمن اینکه خط تولید نسخه‌های فیزیکی و آیتم‌های ویژه همراه بازی به‌زودی آغاز به کار کرده و جزئیات آن به محض انتشار مخابره خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *