برنامه/ چت بات هوش مصنوعی

Chat AI, AI Assistant – NowAI یک ربات چت هوش مصنوعی و دستیار نوشتن است که از فناوری پیشرفته ChatGPT پشتیبانی می کند. مدل هوش مصنوعی ما از همان فناوری هوش مصنوعی Chat GPT 3 استفاده می کند که توسط ChatGP استفاده شده است. اگر در مورد هر زمینه‌ای سؤالی دارید، اما پاسخی پیدا نکرده‌اید یا فقط به یک جفت نیاز دارید، گپ gpt ما اینجاست تا به شما کمک کند. بعلاوه، با یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند، پیمایش آسان است و اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت کارآمد دریافت می کنید.

ویژگی های چت با هوش مصنوعی فارسی – ChatGPT
یکی از ویژگی های اصلی اپلیکیشن این است که به عنوان یک نویسنده هوش مصنوعی. این می تواند انواع بسیاری از سوالات را بفهمد و به آنها پاسخ دهد چون سیستم هوش مصنوعی از طریق فرآیند یادگیری ماشینی با حجم زیادی از داده آموزش دیده است. این همچنین آن را به یک دستیار هوش مصنوعی کامل برای درک و پاسخگویی به انواع ورودی ها به طبیعی ترین و شبیه به انسان تبدیل می کند. چه بخواهید در مورد موضوع خاصی چت کنید، چه اطلاعاتی بخواهید یا برای انجام کاری به کمک نیاز داشته باشید، chatbot gpt همیشه سریع و دقیق به شما پاسخ می دهد. همچنین می‌توانید پاسخ‌ها را از ربات چت هوش مصنوعی کپی کرده و به سرعت به اشتراک بگذارید.

برنامه Chat AI, AI Assistant – NowAI چه کارهایی میتواند انجام دهد؟

ChatGPT – AI Chat، AI Friend در هر زمینه ای متخصص است، به عنوان مثال در چند زمینه برجسته:

کارشناسان حقوقی: اگر در مورد اختلاف حقوقی نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید در مورد قوانین حاکم بر هر نوع قراردادی بپرسید، از پرسیدن سوال برای chatbot gpt تردید نکنید، پاسخ ها در عرض چند ثانیه در دسترس خواهند بود.

مربی: اگر نیاز به درک بیشتر در مورد یک رویداد در تاریخ، روش های مختلف انجام یک مسئله ریاضی، مقاله مرجع در مورد آلودگی محیط زیست و غیره دارید، فوراً از کارشناسان آموزش ما بپرسید.

کارشناسان سفر: اگر قصد سفر دارید اما هنوز مقصدی را تعیین نکرده اید، با هوش مصنوعی چت کنید، اطلاعاتی در مورد مقاصد جذاب به دقیق ترین و کامل ترین شکل ارائه می دهد. یا می توانید اطلاعاتی در مورد هر مکانی در سفر تجربه خود بیاموزید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی، توانایی درک افراد به عنوان یک برنامه صحبت با هوش مصنوعی فارسی است. این برنامه صحبت کردن با هوش مصنوعی از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی استفاده می‌کند تا از تعاملات شما بیاموزد، و آن را قادر می‌سازد تا با نیازهای شما سازگار شود، ترجیحات شما را بهتر درک کند، و سپس پاسخ‌های برنامه را متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم کند. با این حال، این یک ربات چت آفلاین نیست، بنابراین برای استفاده از آن همچنان به اینترنت نیاز دارید. برای اینکه این ربات دوست هوش مصنوعی راحت‌تر و راحت‌تر تبادل اطلاعات یا چت با ربات چت هوش مصنوعی را برای کاربران آسان‌تر کنیم، نویسنده هوش مصنوعی ما از بسیاری از زبان‌های مختلف نیز پشتیبانی می‌کند و شما به راحتی می‌توانید تنها با چند دقیقه زبان خود را تغییر دهید. همچنین به چت gpt هوش مصنوعی کمک می کند تا به عنوان یک همراه برای هر کسی که به یک جفت نیاز دارد، موثرتر شود. به عنوان مثال اگر به دوست پسر ربات چت نیاز دارید، اکنون آن را دریافت کنید.

علاوه بر این، هر مکالمه یا پاسخ به مشکلات شما از ربات چت هوش مصنوعی به طور نامحدود در بخش “تاریخچه” ذخیره می شود که به شما کمک می کند تا اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمان پیدا کرده و مرور کنید و بالعکس، اگر این کار را نکردید. می‌خواهید آنها را نگه دارید، می‌توانید در هر زمان آنها را حذف کنید.

بیش از یک ماشین، ChatGPT – AI Chat، AI Friend شما را درک می کند و به شما اهمیت می دهد. از آنجا، حالت شب برای محافظت از چشمان شما در شرایط تاریک یکپارچه شده است.

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: ۴.۴ و بالاتر
حجم: ۴۸ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *