به‌روزرسان جدید بازی Watch Dogs Legion منتشر شد

پاورتل/ به تازگی به‌روزرسان بزرگ ۲٫۳۰ بازی Watch Dogs Legion منتشر شده است. تمرکز اصلی این به‌روزرسان، رفع مشکلات فنی و باگ‌های بازی است و برروی هر پلتفرم هم یک سری بهبودهای خاص را اعمال می‌کند.

بازی Watch Dogs Legion ماه گذشته منتشر شد، اما نتوانست آن طور که باید و شاید نظر منتقدان و بازی‌بازان را جلب کند. آن هم در حالی که به نظر می‌رسید Watch Dogs 2، قدم رو به جلوی بزرگی است و قرار است شاهد تبدیل به این مجموعه به یک مجموعه‌ی قابل اطمینان و سرگرم‌کننده باشیم. همچنین یکی از مشکلات Watch Dogs Legion، عملکرد فنی بسیار ضعیف برروی کنسول‌های نسل هشتم پایه بود. البته این بازی جز اولین عناوینی بود که برروی کنسول‌های نسل نهم، از فناوری Ray-Tracing استفاده کرد و از این منظر توانست توجهاتی را جلب کند.

حال همانطور که گفته شد یوبی‌سافت (Ubisoft) سعی کرده تا با به‌روزرسان ۲٫۳۰، بخشی از مشکلات فنی مذکور را رفع کند. البته تیم توسعه‌ی بازی گفته است که این به‌روزرسان، مشکل ذخیره‌سازی به وجود آمده برروی اکس‌باکس سری اکس/اس را رفع نمی‌کند و برای آن باید منتظر به‌روزرسان بعدی باشید. خوشبختانه یوبی‌سافت علت آن مشکل را شناسایی کرده است و هم اکنون در حال کار برروی آن است. این به‌روزرسان همچنین گرافیک بازی برروی اکس‌باکس سری اکس را ارتقا می‌دهد. برروی کنسول نسل بعدی سونی هم شامل رفع برخی کرش‌های متعدد بازی و یا صفحات سیاه هستیم. یکی از مرسوم‌ترین کرش‌ها برروی این کنسول، وقتی اتفاق می‌افتاد که از منوی اصلی به بازی بازمی‌گشتید و حالا این مشکل رفع شده است.

به نظر می‌رسد که یکی از ماموریت‌هایی که مشکلات زیادی را به وجود آورده است، ماموریت “Inside Albion” است. مثلا برروی اکس‌باکس وان در صورت به خدمت گرفتن یک نگهبان Albion، امکان کرش کردن بازی وجود داشت. برروی پلی‌استیشن ۵ هم بازی‌بازان زیادی گزارش داده بودند که با صفحه‌ی سیاه مواجه شده‌اند. این بهینه‌ساز برروی رایانه‌های شخصی هم طیفی از مشکلات مربوط به کارت‌های گرافیک AMD را هم هدف قرار داده است.

بازی Watch Dogs Legion هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس/اس، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *