به‌روزرسان جدید Star Wars Squadrons چه قابلیتی را به بازی اضافه می‌کند؟

پاورتل/ به‌روزرسان ۳٫۰ بازی Star Wars Squadrons به تازگی عرضه شده است. این به‌روزرسان حالت ۱۲۰ فریم بر ثانیه را برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس|اس و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار می‌دهد و همچنین پشتیبانی از Variable Frame Rate را به بازی اضافه می‌کند.

اگر بازی Star Wars Squadrons را برروی کنسول‌های نسل هشتمی خریداری کرده‌اید، به راحتی می‌توانید از مزایای آن برروی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس|اس بهره‌مند شوید. این بازی حالا برروی تمام کنسول‌های نسل نهم از حالت ۱۲۰ فرمی بر ثانیه پشتیبانی می‌کند که با توجه به طبیعت سریع بازی، بسیار کارآمد خواهد بود. همچنین این بازی حالا از Variable Frame Rate هم پشتیبانی می‌کند که یعنی اگر مانیتور یا تلویزیون شما مجهز به این فناوری باشد، کمتر متوجه افت فریم‌ها و Tearing خواهید شد و در مجموع تجربه‌ی روان‌تری خواهید داشت. همچنین جلوه‌های بصری و نورپردازی بازی هم برروی کنسول‌های نسل نهم بهتر شده است. در ادامه می‌توانید جزئیات کامل این به‌روزرسان که محتوای جدیدی را هم به بازی استفاده می‌کند را بخوانید:

نقشه‌ی Fostar Haven به حالت‌های Dogfight و Fleet Battles اضافه شد.
بازی حالا از نرخ فریم ۱۲۰ فریم بر ثانیه برروی اکس‌باکس سری اکس|اس و پلی‌استیشن ۵ پشتیبانی می‌کند.
بهبود نورپردازی و جلوه‌های بصری.
مشکلی که باعث می‌شد در هنگام تغییر Loadout بازی کرش کند رفع شده است.
بهبود Matchmaking بین بازی‌بازان که زمان بارگذاری آن‌ها متفاوت است (به خاطر تفاوت SSD و هارد دیسک).
روشنایی برخی از منابع نور برروی رایانه‌های شخصی تغییر کرده است تا بعضی صحنه‌ها بیش از حد روشن به نظر نرسند.
سایر بهبودهای فنی و بصری.
بازی Star Wars Squadrons هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس|اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *