به روز رسانی بزرگی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود

پاورتل/ طبق اطلاعات داخلی گیم‌استاپ (GameStop) اخباری به گوش می‌رسد که یک به‌روزرسانی بزرگ و مهم برای بازی Cyberpunk 2077، هفته‌ی آینده در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۹ (۲۱ دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

انتشار پرحاشیه و جنجالی یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۰، که به خاطر وجود مشکلات متعدد، این روزها به نقل محافل خبری در دنیای بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شده است. بسیاری از مخاطبان منتظر برطرف شدن ایرادات این عنوان بزرگ هستند. بازی‌بازان زیادی که این بازی را خریداری کرده‌اند به دلیل اشکالات، باگ‌ها و وضعیت کلی بازی در هر دو کنسول پایه‌ی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان درخواست بازپرداخت دارند. شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) بابت نسخه‌های بد و پر از اشکال بازی در دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، از مخاطبانش عذرخواهی کرد و علاوه بر این، شرکت سازنده به افرادی که از بازی ناراضی هستند و نمی‌خواهند منتظر به‌روزرسانی بازی باشند، این پیشنهاد را داد که عنوان Cyberpunk 2077 را برگردانند. اگرچه طبق گزارشات، سونی و مایکروسافت توافق در مورد این بازپرداخت ها را رد می‌کنند.

ظاهراً کارمندان گیم‌استاپ یک یادداشت داخلی به وایس ارسال کرده‌اند که ادعا می‌کند، این به‌روزرسانی یک اصلاح اساسی خواهد بود.
در مورد به‌روزرسانی‌هایی که مخاطبان چشم انتظار آن‌ها هستند، سازنده قول داده است که به‌روزرسانی‌ها برای رفع مشکلاتی که بازی‌بازان گزارش کرده‌اند، منتشر خواهند شد. در ادامه آن‌ها وعده دادند که اشکالات و خرابی‌ها برطرف خواهند شد و تجربه‌ی کلی، بهبود قابل توجهی را دریافت خواهد کرد. تاریخ انتشار دقیق این به‌روزرسانی جدید هنوز به اشتراک گذاشته نشده است، اما همان‌طور که توسط وایس (VICE) گزارش شده است، گفته می‌شود این به‌روزرسانی در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۹ (۲۱ دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. ظاهراً کارمندان گیم‌استاپ یک یادداشت داخلی به وایس ارسال کرده‌اند که ادعا می‌کند این به‌روزرسانی، یک اصلاح اساسی خواهد بود.

متن پیام توسط وایس منتشر شده که به شرح زیر است:

“پیام زیر از طرف شرکای ما در CD Projekt Red ارسال شده است.”

شرکت سی‌دی پراجکت رد در تاریخ ۱ دی (۲۱ دسامبر) به‌روزرسانی‌ای را منتشر می‌کند که باید یک راه حل اساسی برای رفع نگرانی مشتریان در مورد بازی Cyberpunk 2077 باشد. اگر مشتریان هنوز ناراضی هستند و می‌خواهند محصول خود را پس دهند‌، باید به این آدرس‌ها ایمیل بدهند: helpmerefund @ cdprojektred com.
شرکت سی‌دی پراجکت رد هنوز نسبت به این پیام واکنشی نشان نداده است. باید طی چند روز آینده منتظر باشیم تا ببینیم این ادعا چقدر صحت دارد. بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین سرویس گوگل استدیا در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *