تاریخ انتشار بازی Necromunda: Underhive Wars مشخص شد

پاورتل/ سازندگان بازی Necromunda: Underhive Wars که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بودند، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم‌های مختلف را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Necromunda: Underhive Wars عنوانی است در سبک نقش‌آفرینی و اکشن که در آن باید به پاورتل شخصیت دلخواهتان پرداخته و در قالب حالت‌های متنوع، به رقابت‌های نفس‌گیری با دیگران بپردازید. سلاح‌ها و مهارت‌های جالبی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که در زمان مناسب باید از آن‌ها بهره ببرید. همچنین قابلیت شخصی‌سازی نیز برای بازی‌بازان فراهم است. شایان ذکر است که استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) وظیفه‌ی انتشار این اثر را به عهده دارد.

بازی Necromunda: Underhive Wars قرار است در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ (۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. سازندگان نیز از عرضه‌ی چند به‌روزرسانی بعد از این تاریخ خبر داده‌اند که بدون شک به جذابیت‌ها بازی اضافه خواهد کرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از عنوان ذکر شده تا زمان انتشار آن، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *