تاریخ انتشار به‌روزرسان جدید بازی Fallout 76 مشخص شد

پاورتل/ شرکت بتسدا (Bethesda) مدتی پیش از به‌روزرسان جدید بازی Fallout 76 با نام Steel Dawn رونمایی کرده بود. براساس اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان در تاریخ ۱۱ آذر ماه سال جاری (۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌های موجود قرار خواهد گرفت.

شرکت بتسدا در توضیح به‌روزرسان جدید بازی Fallout 76 نوشته است:

خود را برای خوش‌آمد گویی به گروه Brotherhood of Steel to Appalachia در Steel Dawn، به‌روزرسان رایگان بعدی بازی Fallout 76 که در تاریخ ۱ دسامبر عرضه می‌شود، آماده کنید. Steel Dawn اولین فصل از خط داستانی Brotherhood of Steel به شمار رفته و آن چه که در به‌روزرسان Wastelanders به بازی اضافه شده بود را دنبال کرده و سلاح‌ها، شخصیت‌ها، محیط‌ها و زره‌های جدید و بسیاری موارد دیگر را به بازی اضافه می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی

مامویت‌های جدید: شما باید تصمیم بگیرید که چگونه با شخصیت‌های مختلف گروه Brotherhood of Steel همکاری خواهید کرد.
آیتم‌ها و محیط‌های جدید: سلاح‌ها و زره‌های خاص مربوط به Steel Dawn را پیدا کرده و به اکتشاف در مناطق جدید بازی که در کنترل اعضای Brotherhood و یا دیگر گروه‌ها هستند، بپردازید.
C.A.M.P. Shelter: یک پایگاه زیرزمینی جدید و کاملا جدا از C.A.M.P اصلی خود را ساخته و تزئین کنید. هم‌زمان با انتشار این به‌روزرسان، با انجام یک ماموریت، اولین Shelter خود را به صورت رایگان دریافت کنید.
بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تریلر مربوط به به‌روزرسان جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *