تاریخ انتشار نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Transient مشخص شد

پاورتل/ استودیوی استورملینگ (Stormling) که در گذشته به معرفی بازی Transient پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن رونمایی کرد که می‌تواند خبر ویژه‌ای برای دارندگان این پلتفرم باشد.

Transient را باید عنوانی در ژانرهای ماجراجویی و دلهره‌آور به حساب آورد که داستان آن به آینده مربوط می‌شود. در این بازی که در جهانی سایبرپانکی جریان دارد، شما باید کنترل یکی از اعضای گروه هکرها به نام راندل کارتر (Randolph Carter) را به دست گرفته و خواسته‌های خود و دوستانتان را برآورده کنید. وی در وهله‌ی اول تجربه‌ی کمی دارد، اما به مرور زمان اطلاعات خوبی را در زمینه‌ی شغل خود به دست می‌آورد.

از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به داستان گیرا، موسیقی‌های شنیدنی و رمز و رازهای فراوان برای کشف اشاره داشت. قابل ذکر است که دو شرکت استورملینگ و آیس‌برگ اینتراکتیو (Iceberg Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‎‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Transient قرار است در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۹ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. ضمنا دیگر نسخه‌هایی این بازی شامل پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *