تاریخ انتشار نسخه‌ نینتندو سوییچ بازی Ghost of a Tale مشخص شد

پاورتل/ شرکت پلاگ این دیجیتال (Plug In Digital) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را ۱۷ پاورتل ۹۹ اعلام کرد. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Ghost of a Tale از سری عناوین اکشن، نقش‌آفرینی و ماجراجویی به صورت کلاسیک است که در آن باید کنترل موشی کنجکاو را به دست گرفته و سفری هیجان انگیز را آغاز کنید. این موش که تیلو (Tilo) نام دارد، تلاش می‌کند تا از سرنوشت خود سر در آورده و فردی به نام مرا (Merra) را بیابد، اگر چه می‌داند که این ماموریت به هیچ وجه ساده نخواهد بود. تیلو از قدرت‌ها و توانایی‌های خاص و جذابی هم بهره‌مند است که از آن‌ها برای از بین بردن دشمنان استفاده می‌کند.

بد نیست بدانید که این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۸ بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و سال بعد شاهد عرضه‌ی آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان هم بودیم.

دو استودیوی سیث سی‌جی (SeithCG) و پلاگ این دیجیتال به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Ghost of a Tale را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر Ghost of a Tale، آگاه شدیم که این بازی در تاریخ ۱۷ پاورتل ۱۳۹۹ (۸ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار(حدود ۷۲۰ هزار تومان) به دست دارندگان کنسول‌ نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *