تصاویر هنری Gotham Knights شخصیت‌‌های بازی را نشان می‌دهند

پاورتل/ شاید شخصیت Batman در عنوان Gotham Knights قابل بازی نباشد، اما نباید این موضوع را به عنوان یک خبر بد برای طرفداران دنیای دی‌سی (DC) در نظر گرفت. جدیدترین اثر استودیوی مونتریال برادران وارنر (Warner Bros. Montreal) به شما اجازه می‌دهد تا در نقش شخصیت‌هایی مانند Nightwing ،Robin ،Batgirl و Red Hood بازی کنید. حال همان‌طور که انتظار می‌رفت، ظاهراً شما می‌توانید قهرمان‌های خود را با لباس‌های مختلفی به نبرد با خلافکاران بفرستید.

اخیراً آقای اندی گگنن (Andy Gagnon)، یکی از طراحان ارشد مراحل Gotham Knights، تصاویر هنری زیبایی از این بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. طبق توضیحات گگنن، توسعه دهندگان Gotham Knights این تصاویر زیبا را به عنوان هدیه از استودیوی مونتریال برادران وارنر دریافت کرده‌اند.

همان‌طور که مشاهده کردید، لباس‌های در نظر گرفته شده برای قهرمانان بسیار جذاب به نظر می‌رسند. نکته‌ی جالب این است که با بررسی دقیق‌تر این تصاویر، می‌توان دید که در هر سه تصویری که شخصیت‌های بازی را در شهر گاتهام (Gotham) نشان می‌دهند، شاهد حضور یک شخص مرموز هستیم که برروی پشت بام ساختمان‌ها دیده می‌شود. گگنن با انتشار این تصاویر، موفق شده است تا علاوه بر هیجان زده کردن بازی‌بازان برای تجربه‌ی Gotham Knights، آن‌ها را به بحث و گمانه زنی نیز وادار کند.

بازی Gotham Knights قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. در نهایت باید یادآوری کنیم که ساخته‌ی استودیوی مونتریال برادران وارنر یک عنوان سرویس محور نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *