تصاویر واقعی رنگ سبز زیتونی شیائومی 13 اولترا رؤیت شد

شیائومی به تازگی تأیید کرد که گوشی هوشمند پرچمدار شیائومی ۱۳ در تاریخ ۱۸ آوریل در چین عرضه خواهد شد. حالا برای اولین بار تصاویر واقعی رنگ سبز زیتونی شیائومی ۱۳ اولترا در دست مدیران این شرکت چینی و لایکا رؤیت شد.

ماریوس اشویلر، معاون تجاری موبایل لایکا، پست جدیدی در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد که در آن، او به همراه ماتیاس هارش، مدیرعامل لایکا، از دفتر مرکزی شیائومی در پکن بازدید کردند. آنها در این دیدار با لی جون، مدیرعامل شیائومی در مورد همکاری استراتژیک در زمینه تصویربرداری موبایل و برنامه‌های تحقیق و توسعه آینده صحبت کردند.


بر اساس تصاویر ملاقات آنها، به نظر می‌رسد که ماتیاس هارش، مدیرعامل لایکا، گوشی سبز رنگ جدیدی در دست دارد. این دستگاه ماژول دوربین پشتی بسیار بزرگی دارد که میزان بیرون‌زدگی آن مشخص نیست. همانطور که می‌دانید، پنل پشتی شیائومی ۱۳ اولترا دارای لبه‌های خمیده مانند تصویر منتشرشده است. طبق گفته‌های DCS، این گوشی شبیه نسخه زیتونی رنگ شیائومی ۱۳ اولترا به نظر می‌رسد.

بد نیست بدانید که لایکا یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید دوربین و لنزهای نوری تخصص دارد. در سال ۲۰۲۲، این شرکت همکاری خود را با هواوی خاتمه داد. از آن زمان با شیائومی وارد همکاری شد تا دوربین گوشی‌های هوشمند پرچمدار این شرکت را ارتقا دهد. پیش‌بینی می‌شود که شیائومی ۱۳ اولترا از نظر قابلیت‌های دوربین عملکرد خوبی داشته باشد، برای اینکه با کمک لایکا توسعه یافته است. گفتنی است که در همکاری‌های قبلی، لایکا در تولید برخی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های دوربین گوشی‌های هوشمند در زمان خود، مانند هواوی P50 پرو، مشارکت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *