جزییات جدیدی از بازی آینده‌ استودیوی رمدی منتشر شد

پاورتل/ استودیوی رمدی (Remedy) با به اشتراک گذاری جزییاتی از بازی آینده‌ی خود، اعلام کرد که این بازی در دنیایی یکسان با عناوین Control و Alan Wake جریان خواهد داشت.

استودیوی رمدی روز گذشته و در جریان رویداد State of Play سونی، نمایشی از بسته‌ی الحاقی جدید بازی Control با نام AWE را منتشر نمود. لازم به ذکر است که شخصیت اصلی بازی Alan Wake در این بسته‌ی الحاقی ایفای نقش خواهد کرد و این موضوع توسط استودیوی رمدی نیز تایید شد. از همین رو، گره خوردن این دو بازی به یکدیگر باعث شد تا حدس و گمان‌هایی مبنی بر جریان داشتن این دو بازی در جهانی یکسان به سرعت بین کاربران شبکه‌های اجتماعی مختلف رد و بدل شود.

اما امروز و آخرین اطلاعیه‌ای که استودیوی رمدی در وبسایت خود منتشر نموده است، حاوی مطالبی در مورد این بسته‌ی الحاقی است که دست برقضا موارد جالبی نیز در آن‌ها دیده می‌شود. استودیوی رمدی در این مقاله توضیح می‌دهد که بیش از یک دهه است که آن‌ها منتظر رسیدن زمان مقرر هستند تا عناوین خود را به یکدیگر متصل کنند. همچنین این استودیو جمله‌ای با مضمون “هر بازی یک تجربه مستقل است، اما در عین حال می‌تواند درهایی به جهان‌های بزرگتر با فرصت‌های هیجان‌انگیزتر را بگشاید” را در این مقاله درج نموده بود که مورد توجه بازی‌بازان و کارشناسان قرار گرفت.

با اینکه بسته‌ی الحاقی AWE به اولین محتوایی تبدیل شده است که دو بازی از استودیوی رمدی را به یکدیگر وصل نموده، اما به‌نظر می‌رسد که اصلاً و ابداً قرار نیست تا آخرین باشد. این استودیو در خبری که امروز منتشر نمود، اعلام کرد که در حال حاضر در حال توسعه‌ی بازی بعدی خود هستند که با بازی‌های Control و Alan Wake در جهانی یکسان جریان دارد.

صد البته که ایده‌ی یک جهان یکسان برای بازی آینده‌ی استودیوی رمدی می‌تواند جذاب باشد، اما ممکن است تا روند توسعه‌ی این بازی را نیز تا حدود زیای طولانی کند. از طرفی دیگر، با توجه به این‌که این استودیو در حال حاضر برروی بسته‌های الحاقی Control و CrossfireX کار می‌کند، می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این موضوع باشد که احتمالاً تا عرضه‌ی بازی بعدی این استودیو مدت زمان بسیاری مانده است.

درنهایت، بسته‌ی الحاقی AWE می‌تواند چشم‌اندازی از بازی آینده‌ی استودیوی رمدی را به ما نشان دهد، اما در عین حال نمی‌توان پیش‌بینی کرد که آیا این بازی یک IP جدید بوده و یا دنباله‌ی یکی از بازی‌های Control یا Alan Wake است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *