حضور بیش از ۲۰ بازی در افتتاحیه Gamescom 2020

پاورتل/ جف کیلی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که بیش از ۲۰ بازی مختلف برای حضور در افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۰ درنظر گرفته شده است.
   
در تاریخ ۶ شهریور ماه (۲۷ اوت) شاهد برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد دیجیتالی گیمزکام ۲۰۲۰ هستیم و چندی پیش اعلام شد که مایک شینودا وظیفه آهنگسازی این افتتاحیه را برعهده دارد. این در حالی است که جف کیلی، برگزار کننده مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۰، موارد هیجان‌انگیز بیشتری را برای کاربران درنظر گرفته است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، جف کیلی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده که ۲۰ بازی مختلف در مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۰ حضور دارند. البته اعلام نشده که چه تعداد از این بازی‌ها، بازی‌های جدید خواهند بود و برای فهمیدن این موضوع، باید تا زمان برگزاری مراسم افتتاحیه در ششم شهریور ماه منتظر بمانیم. بااین‌حال اگر مراسم پیش روی را همانند سال گذشته درنظر بگیریم، انتظار می‌رود تعدادی بازی بزرگ در میان نمایش‌ها وجود داشته باشد.

رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ تا تاریخ ۹ شهریور ماه (۳۰ اوت) ادامه خواهد داشت و انتظار می‌رود در روزهای آینده اخبار بیشتری حول برنامه‌های این رویداد در دسترس قرار بگیرد. نظر شما کاربران گرامی دراین‌باره چیست؟
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *