خبری خوش برای صاحبان سری گلکسی A سامسونگ

پاورتل/ در صورتی که شایعات صحت داشته باشند، محصولات جدید از سری گلکسی A سامسونگ نیز سه نسخه بعدی از سیستم‌عامل اندروید را دریافت خواهند کرد.
   
چندی پیش مشخص شد که سری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ  به‌جای پشتیبانی نرم‌افزاری ۲ ساله از پشتیبانی ۳ ساله برخوردار خواهند بود و این یعنی سه نسخه بعدی از سیستم‌عامل  اندروید  را دریافت می‌کنند. اتفاقی که باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران محصولات سامسونگ  شد؛ زیرا تا پیش از معرفی سری نوت ۲۰، پرچم‌داران سامسونگ تنها دو نسخه بعدی از سیستم‌عامل اندروید را دریافت می‌کردند.

حال، شایعاتی به گوش رسیده که براساس آن‌ها محصولات جدید سری گلکسی A نیز چنین پشتیبانی را دریافت خواهند کرد و مانند سری گلکسی نوت ۲۰ به مدت سه سال از پشتیبانی نرم‌افزاری برخوردار خواهند بود.

سامسونگ با تایید این موضوع در پاسخ یکی از دارندگان گلکسی A90 گفته که شرکت کره‌ای افزایش زمان پشتیبانی نرم‌افزاری از مدل‌های بالارده سری گلکسی A را که بعد از گلکسی اس ۱۰ عرضه شده‌اند، بررسی می‌کند. بااین‌حال، هنوز فهرست دقیقی از محصولات مدنظر سران سامسونگ از سری گلکسی A مشخص نشده است و نمی‌دانیم که کدامیک از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی A آپدیت‌های بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر دریافت خواهند کرد.
 
حدس زده می‌شود در اواخر سال ۲۰۲۰ مشخص شود که کدامیک از محصولات سری گلکسی A به مدت بیشتری آپدیت‌های نرم‌افزاری دریافت خواهند کرد. در صورتی که سامسونگ چنین تصمیم را به مرحله اجرایی درآورد انتظار می‌رود که محصولاتی ازجمله گلکسی ای ۷۱ ۵ جی (Galaxy A71 5G)، گلکسی ای ۵۱ ۵ جی (Galaxy A51 5G)، گلکسی ای ۵۰ اس (Galaxy A50s)، گلکسی ای ۹۰ (Galaxy A90)، گلکسی ای ۵۱ (Galaxy A51) و گلکسی ای ۷۱ (Galaxy A71) از گوشی‌های هوشمندی خواهند بود که به مدت سه سال پشتیبانی نرم‌افزاری خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *