در سیاره‌های مختلف ساعت چند است؟ از گلکسی واچ بپرسید!

واچ‌فیس جدید گلکسی واچ نشان می‌دهد که در سیاره‌های مختلف ساعت چند است.
 
سامسونگ با همکاری آژانس فضایی اروپا (ESA)، واچ‌فیس جدیدی برای گلکسی واچ معرفی کرده است که علاقه‌مندان به نجوم و کاوش در منظومه‌ی شمسی را بسیار خوشحال خواهد کرد.

واچ‌فیس جدید سامسونگ که Galaxy Time نام دارد، اطلاعات لحظه‌ای و جالبی از منظومه‌ی شمسی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سیاره‌ها با سرعت متفاوتی نسبت‌به زمین دور محور خود و خورشید می‌چرخند و با اینکه مفهوم زمان در سرتاسر منظومه‌ی شمسی تقریباً یکسان است، اما طول روز و سال در هر سیاره باتوجه‌به نوع چرخش آن، متفاوت است.

واچ‌فیس Galaxy Time، تفاوت ساعت در سیاره‌های منظومه‌ی شمسی را به زیبایی به‌تصویر می‌کشد. علاوه‌بر زمان زمین، شما می‌توانید ریتم و چرخه‌ی زمانی سایر سیارات را روی مچ دست خود مشاهده کنید.

سامسونگ می‌گوید سطح بالای دقت اطلاعات نجومی روی واچ‌فیس جدیدش، حاصل همکاری با متخصصان آژانس فضایی اروپا و اندازه‌گیری‌های دقیق آن‌ها است.

واچ‌فیس Galaxy Time می‌تواند اطلاعات مربوط‌به هر هشت سیاره‌ی منظومه‌ی شمسی -از عطارد تا نپتون- را نمایش دهد. برای هر سیاره، صفحه‌ی کوچک اختصاصی در نظر گرفته شده که سرعت گذر زمان در آن سیاره را نسبت‌به شبانه‌روز ۲۴ ساعته‌ی زمین نشان می‌دهد. همچنین اطلاعات دیگری مثل فاصله‌ی سیارات از زمین و خورشید، تعداد قمرها، فصل‌های سیاره‌ای و موقعیت دقیق آن‌ها در منظومه شمسی روی این واچ‌فیس نمایش داده می‌شود.

Galaxy Time با انواع مدل‌های ساعت هوشمند سامسونگ که از Wear OS استفاده می‌کنند، سازگار است. این یعنی واچ‌فیس مذکور برای سری گلکسی واچ ۴ و مدل‌های جدیدتر قابل استفاده خواهد بود.

گفته می‌شود Galaxy Time از تاریخ ۳۱ مارس (۱۲ فروردین ۱۴۰۳) در پلی استور منتشر شده است، اما شاید در برخی کشور‌ها کمی دیرتر در اختیار کاربران قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *