رونمایی از آیفون ۳ میلیارد تومانی با تم ولنتاین

برند لوکس کاویار (Caviar) به‌ مناسبت روز ولنتاین چند مدل آیفون منحصربه‌فرد معرفی کرده است. این گوشی‌ها قیمت بسیار بالایی دارند.

کاویار این مدل‌های لوکس آیفون ۱۵ پرو را «باغ عدن» نامیده که برجسته‌ترین مدل آن با نام Panther Gold 18K دارای قیمت ۶۰,۳۵۰ دلار (حدود ۳ میلیارد تومان) است.


بدنه مدل Panther Gold دارای روکش طلای ۱۸ عیار و یک نقش برجسته با طرح پلنگ است که با ۱۵۹ الماس تزئین شده است. مجموعه باغ عدن در کل شامل پنج مدل آیفون ۱۵ پرو است که هرکدام با مواد گران‌قیمت، مثل الماس، سنگ‌های قیمتی و کریستال‌ سواروسکی تزئین شده‌اند.


مدل Bird of Paradise از روکش طلای ۲۴ عیار و ۱۳۹ کریستال‌ سواروسکی استفاده کرده، در حالیکه مدل Wonderful Orchid از پوست گوساله‌ قرمز، روکش طلای ۲۴ عیار، ۹ الماس و طرح میناکاری ساخته شده است. مدل Lovely Butterfly نیز از ترکیب پوست گوساله‌ سفید، ۳۵ الماس و روکش طلای ۲۴ عیار ساخته شده است.


قیمت این محصولات متفاوت است و برای مثال مدل Wonderful Orchid قیمت ۹,۶۳۰ دلار دارد. مجموعه باغ عدن در تعداد محدود عرضه شده و مدل Panther Gold تنها در ۱۴ دستگاه و سایر مدل‌ها در ۹۹ دستگاه عرضه می‌شوند.

نظر شما درباره نسخه ولنتاین آیفون ۱۵ پرو اپل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *