زمان دقیق دسترسی به بازی Halo 4 اعلام شد

پاورتل/ همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود، بازی Halo 4 امروز در دسترس آن دسته از کاربرانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را خریداری کرده باشند، قرار خواهد گرفت. این نسخه از بازی شامل بهبودهای مختلفی از جمله نرخ فریم ۶۰ و پشتیبانی از بازی میان‌پلتفرمی می‌شود. با نزدیک شدن به زمان عرضه، تیم سازنده امروز زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن این عنوان را اعلام کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت مایکروسافت، کسانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را خریداری کرده باشند امروز و از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران (۱۰ صبح به وقت اقیانوسیه) به بازی Halo 4 دسترسی پیدا خواهند کرد.

فصل چهارم بازی نیز هم‌زمان با انتشار Halo 4 آغاز خواهد شد و محتوای مختلفی از جمله چندین پوسته‌ی مختلف برای Halo 4 و Halo 3 را به بازی اضافه خواهد کرد.

همانند دیگر بخش‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، تیم سازنده با برگزاری چندین بتای مختلف برای بازی Halo 4 از آماده بودن این عنوان اطمینان حاصل کرده است.

با انتشار این بخش، بازی Halo: The Master Chief Collection رسما تکمیل شده است و کاربران می‌توانند با خرید این مجموعه از تجربه‌ی بازی‌های Halo 1 تا ۴ و همچنین Halo 3: ODST و Halo: Reach لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *