طراحی قاب پشتی هواوی P50 پرو رسما ارایه شد - پاورتل
طراحی قاب پشتی هواوی P50 پرو رسما ارایه شد
۱۳ خرداد

پاورتل/ از مراسم ۱۲ خرداد هواوی انتظار می رفت که شامل معرفی پرچمدار Huawei P50 باشد. پس از معرفی تبلت ها، ساعت های هوشمند و سیستم عامل جدید، در نهایت طراحی قاب پشتی هواوی پی ۵۰ پرو رسما ارایه شد اما نه چیزی بیشتر.

دلیل انتظار ما برای معرفی سری P50 در مراسم ۱۲ خرداد هواوی این بود که یک تیزر اختصاصی برای آن ارایه شد. همچنین شایعات رندرهای زیادی درباره آن به ما داده بودند. با این حال دقیقا زمانی که منتظر بودیم پس از عبور از یک ساعت و نیم به معرفی این پرچمدار برسیم اما چیزی به جز یک تصویر ساده از رنگ طلایی این دستگاه دست ما را نگرفت. این تصویر:

ما در حال حاضر که این موضوع را می دانستیم و چیز جدیدی به ما اضافه نشد. هواوی خیلی خلاصه روی سن گفت به دلایلی که همه می دانیم عرضه این محصولات به تعویق افتاده است. احتمالا مشکل اصلی را بتوان در تامین تراشه دانست.

متاسفانه نام لایکا هم دیگر در مجموعه دوربین وجود ندارد و ما این را هم از قبل می دانستیم. پایان همکاری لایکا و هواوی می تواند خبر بدی برای دوست داران عکاسی موبایلی می تواند باشد.

عرضه پرچمداران سری P هواوی معمولا حوالی فروردین ماه هر سال انجام می شد. این محصولات دوربین محور بودند و جدیدترین فناوری های این بخش را ارایه می کردند. این بار اما با اینکه مراسم معرفی در خرداد انجام و حتی پیش از این تیزرهای مرتبط هم منتشر شد اما خبری از معرفی رسمی نبود.

نظر شما چیست؟ طراحی هواوی پی ۵۰ پرو را می پسندید؟

دیدگاه بگذارید

*

code

بازگشت به بالا