عمر باتری گلکسی تب اس ۷ پلاس مشخص شد

پاورتل/ دو هفته پیش بود که تبلت سامسونگ گلکسی تب اس ۷ پلاس و گلکسی اس ۷ رسما معرفی شدند. نسخه پلاس با باتری حجیم تقریبا ۱۰ هزار میلی آمپری (دقیقا ۱۰۰۹۰ میلی آمپری) ارایه شده است. اکنون عمر باتری گلکسی تب اس ۷ پلاس مشخص شد و بد نیست نگاهی به عملکرد این باتری غول آسا روی نمایشگر ۱۲۰ هرتز ۱۲.۴ اینچی دستگاه داشته باشیم.

گلکسی تب اس ۷ پلاس ممکن است یک تبلت نازک باشد اما دارای یک باتری عظیم ۱۰۰۹۰ میلی آمپر ساعت است. این دستگاه از شارژ سریع ۴۵ وات پشتیبانی می کند، اما سامسونگ تبلت را با آداپتور ۱۵ وات عرضه می کند. با همین شارژر دستگاه می تواند ۱۸٪ باتری تخلیه شده خود را در ۳۰ دقیقه دوباره پر می کند و پس از یک ساعت و نیم تا ۵۰ درصد شارژ خواهد شد، در حالی که یک بار شارژ کامل ۳ ساعت طول می کشد. فان-فکت: این مدت دقیقا برابر با زمانی که آیفون ۱۱ با شارژر درون جعبه خود (یک شارژر ۵ وات) طول می کشد تا شارژ شود!

گلکسی تب اس ۷ پلاس حدود ۸ ساعت روی اسکریپت مرورگر وب دوام می آورد که یک نمره متوسط برای یک تبلت است. بسیاری از صفحات دارای پیش زمینه های روشن هستند که ممکن است با توجه به صفحه بزرگ OLED که نیاز به توان بیشتری برای نمایش دارد، تست را تحت تأثیر قرار دهد. با این وجود، این همان اسکریپتی است در تمام تست های باتری اجرا می کنیم و این چیزی است که گلکسی تب اس ۷ پلاس ثبت کرد.

وقتی صحبت از پخش ویدیو می شود، گلکسی تب اس ۷ پلاس کمی بیش از ۱۲ ساعت با شما خواهد بود که نمره قابل توجهی به شمار می رود.

نظر شما درباره عملکرد عمر باتری گلکسی تب اس ۷ پلاس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *