فروش بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد

پاورتل/ سال گذشته استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) و شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) بازی جدیدی به نام The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan را منتشر کردند. این بازی عنوانی در سبک ترسناک است و از نظر گیم‌پلی شباهت زیادی به عنوان Until Dawn دارد. در همین حال، اخیراً آمار فروش جدید این بازی اعلام شده است.

طبق گزارش وب‌سایت GamesIndustry و اعلام شرکت بندای نامکو، فروش بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan تاکنون از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده است. هنوز آمار این فروش به تفکیک پلتفرم‌ها و همچنین نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی اعلام نشده است، اما به نظر می‌رسد این آمار شروع خوبی برای این سری محسوب می‌شود.

آقای هروه هوئرت (Herve Hoerdt) از بندای نامکو می‌گوید که با عرضه‌ی قسمت بعدی از مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology که Little Hope نام دارد، موفقیت‌های بیشتری برای این فرنچایز در راه خواهد بود.

هنگامی تنها یک نسخه از این مجموعه را دارید، این بسیار سخت است که مردم را متقاعد کنید که این یک فرنچایز است. ما به شدت منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی دوم هستیم و پس از آن می‌توانیم در مورد پتانسیل جدید آن صحبت کنیم؛ زیرا باید به این کلمه‌ی Anthology دقت کنید. Anthology به این معنا نیست که شما یک بسته را در قفسه خود داشته باشید و یا یک عنوان دیجیتالی را در کتابخانه‌‌ی خود قرار دهید. هر قسمت از این مجموعه باعث افزایش مخاطبان خواهد شد.

در این مجموعه جاه‌طلبی‌های زیادی وجود دارد. فکر می‌کنم در مناطقی مانند آسیا و ایالات متحده طرفداران بسیاری از این سری وجود دارند. من فکر می‌کنم همواره فضایی برای رشد وجود خواهد داشت. کیفیت پیاده‌سازی، تجربه و سبک باعث می‌شود که فکر کنیم پتانسیل‌های بیشتری وجود دارند.

بازی The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی Little Hope نیز در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ (۳۰ اکتبر ۲۰۲۰) برروی پلتفرم‌های مذکور عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *