قابلیت‌های جستجوی مایکروسافت با کمک سرویس Graph ارتقا می‌یابد - پاورتل
قابلیت‌های جستجوی مایکروسافت با کمک سرویس Graph ارتقا می‌یابد
۰۵ خرداد

پاورتل/ مایکروسافت بهینه‌سازی‌های متنوعی را روی قابلیت‌های سرویس Microsoft Graph انجام داده است. این شرکت در ویندوز نوار جستجویی دارد که کنار منوی استارت قرار گرفته و حالا علاوه بر جستجو در وب، قرار است از ابزارهای سازمانی از جمله Salesforce و Dynamics 365 برای شما نتیجه بیاورد. این ویژگی با در دسترس قرار گرفتن کانکتورهای سرویس Microsoft Graph برای توسعه‌دهندگان ممکن خواهد شد.
 
مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۲۱ همچنین از Microsoft Search Federation رونمایی کرد که یک ابزار جستجوی یکپارچه‌تر برای کسب و کارهاست. این شرکت می‌گوید سازمان‌ها اغلب از ابزارهای جستجویی مثل Microsoft Search یا Azure Cognitive Search استفاده می‌کردند. حالا Search Federation قرار است این دو سیستم را برای ارائه تجربه‌ای بی‌تکلف در کنار هم در دسترس کاربران قرار دهد.

مایکروسافت قابلیت‌های جدید زیادی برای Microsoft Graph معرفی کرده و بخش زیادی از این قابلیت‌ها به کانکتورها مربوط است. کاربران این سرویس به‌زودی می‌توانند اطلاعات کارمندان را از منابع جدید به پروفایل آن‌ها اضافه کنند. این شرکت می‌گوید داده‌های کانکتور سرویس Microsoft Graph به‌زودی برای اپلیکیشن تیمز و ویندوز هم قابل دستیابی خواهد بود. مایکروسافت در تابستان می‌خواهد پشتیبانی از eDiscovery را برای کانکتورهای Graph عرضه کند تا این کانکتورها از طریق همان ابزارهایی که در مایکروسافت ۳۶۵ وجود دارد، قابل یافتن باشند.

ردموندی‌ها همچنین از ابزار جدیدی به نام Organization Explorer پرده برداشتند که یک اپ توکار برای Outlook است. این ابزار به کارمندان یک سازمان اجازه می‌دهد راحت‌تر سایر کارمندانی را بیابند که در پروژه‌های خاص با هم مهارت‌های مشترک دارند و آسان‌تر با آن‌ها ارتباط بگیرند. ابزار Organization Explorer در تابستان امسال عرضه می‌شود.

دیدگاه بگذارید

*

code

بازگشت به بالا