قیمت گوشی شیائومی 14 اولترا فاش شد؛ Xiaomi خیال گران فروشی ندارد!

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که شیائومی ۱۴ اولترا – Xiaomi 14 Ultra بدون تغییر قیمت نسبت به شیائومی ۱۳ اولترا عرضه خواهد شد.

پس از اینکه با انتشار جدیدترین تصاویر شیائومی ۱۴ اولترا تغییرات طراحی آن آشکار شد؛ حالا قیمت این گوشی و عضو دیگر خانواده در اروپا فاش شده است. همسو با شایعات پیشین، این‌بار هم صحبت از برچسب قیمت ۱۰۹۹ یورویی برای شیائومی ۱۴ است. اما شاید قیمت شیائومی ۱۴ اولترا موضوع مهم‌تری باشد.

آن‌طور که پیداست، این گوشی دقیقا با همان قیمت شیائومی ۱۳ اولترا، یعنی ۱۴۹۹ یورو به‌فروش خواهد رسید. ناگفته نماند که هر دو مدل معمولی و اولترا، تنها یک نسخه در اروپا خواهند داشت: به‌ترتیب ۱۲/۵۱۲ گیگ و ۱۶/۵۱۲ گیگ!

درباره رنگ‌بندی هم اطلاعاتی داریم. خریداران اروپایی شیائومی ۱۴ می‌توانند بین سبز، مشکی و سفید یکی را انتخاب کنند؛ شیائومی ۱۴ اولترا اما فقط در دو رنگ سفید و مشکی عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود مراسم معرفی جهانی این دو گوشی روز ششم اسفند در بارسلونا برگزار شود. اما اگر می‌پرسید پس شیائومی ۱۴ پرو این بین چه شده، باید بگوییم که ظاهرا این مدل مختص بازار چین است و از مرزهای آن کشور خارج نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *