معرفی اپ – بازی/ Day R Survival: Last Survivor؛ بقا پس از جنگ هسته‌ای

وقتی نوبت به بازی‌های RPG بقا مانند بازی Day R Survival: Last Survivor می‌رسد، شما چیزی بیش از یک چالش می‌خواهید، شما دلیلی برای زنده ماندن می‌خواهید. اما چگونه می توانید در دنیای پسا آخرالزمانی که توسط جنگ هسته ای ویران شده زنده بمانید و از تشعشعات جلوگیری کنید؟ چگونه در بازی های RPG آنلاین زنده بمانید؟ برای فهمیدن این موضوع بازی Day R Survival – Lone Survivor را از دست ندهید.

در بازی Day R Survival: Last Survivor چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟
تشعشع، گرسنگی و بیماری شما را احاطه کرده است. شما باید از کل کشور عبور کنید و خانواده خود را پس از آخرالزمان هسته ای نجات دهید. چه کسی می داند که آیا آنها اصلاً زنده هستند یا تشعشعات و ویروس کشنده قبلاً جان آنها را گرفته است؟ راز آخرالزمان را کشف کنید و با عبور از قلمرو عظیم اتحاد جماهیر شوروی دهه ۱۹۸۰، خاطرات خود را دوباره به دست آورید. Day R Survival بازی های آنلاین و بدون نیاز به اینترنت را مستقیماً به دستگاه تلفن همراه شما می آورد.

زنده ماندن پس از آخرالزمان آسان نیست. شما باید باگرسنگی واقعی و شخصیت های مرده روبرو شوید! هیولاها، تشنگی، بیماری ها و جراحات همه گیر بی شمار، دشمنان تشنه به خون – شما باید در این بازی نقش آفرینی بقا با همه آنها مبارزه کنید. تمام منابع خود را بسازید: سلاح، لباس و حمل و نقل. و زیباترین چیز در مورد Day R Survival این است بازی آفلاین بوده و نیازی به اینترنت ندارد.

▪بقای هاردکور:
زنده ماندن از گرسنگی، زامبی ها (مانند بازی های زنده ماندن زامبی ها) و تشعشعات همه گیر به شما فرصتی برای راه رفتن بدون عجله نمی دهد. این یک خودآزمایی واقعی است، بنابراین راه شما برای بقا سخت خواهد بود!

▪ دنیای واقعی:
تغییر فصل، نقشه عظیم اتحاد جماهیر شوروی و بیش از ۲۷۰۰ شهر و شهر مختلف. در جنگل زنده بمانید و حیوانات را شکار کنید، اما مراقب باشید: حتی موش ها نیز می توانند به شما آسیب جدی وارد کنند! بیابان بازی های ماجراجویی RPG را کاوش کنید!

▪ امکانات بی پایان:
چند کاردستی، کسب مهارت ها، صدها دستور پخت و تعداد زیادی مهمات. از تمام مکانیک های اکشن RPG برتر لذت ببرید.

▪ افراد و داستان ها:
ماموریت های هیجان انگیز و متحدان مفید در مسیر بقای شما. در دنیای باز هسته ای یکی از هیجان انگیزترین بازی های آخرالزمان زنده بمانید.

▪ مهارت های خود را بهبود بخشید:
مکانیک، شیمی، بقا در پناهگاه، و موارد دیگر برای اینکه تجربه بقای زامبی شما فراموش نشدنی باشد. برای دریافت امتیاز ارتقا در این بازی RPG به صورت آفلاین و آنلاین به اکشن بپیوندید.

▪ حالت تعاونی:
حالت آنلاین با چت، تبادل آیتم و دعواهای مشترک. بازی های RPG بقای چند نفره.
پناهگاه های بقا و ساختمان های متروکه را کاوش کنید. اسلحه پیدا کنید و با استفاده از مواد مختلف در RPG آنلاین و آفلاین، حمل و نقل بسازید.
همه چیزهایی را که تا به حال در مورد شیمی و فیزیک آموخته اید به یاد بیاورید! این یک بازی زامبی آنلاین و آفلاین فوق‌العاده واقعی است!

امکانات:
– سیستم Сraft – منابع را دریافت کنید، شکار کنید، اشیاء یا سلاح های مفید را پیدا کنید و مانند خود را در برترین بازی های بقا در مورد زامبی ها و آخرالزمان ایجاد کنید!
– شبیه ساز پناهگاه آخرالزمان زامبی هاردکور؛
– سفر در سراسر نقشه بیابان در حالت چند نفره در ماجراهای بازی زامبی آنلاین و آفلاین.
– دشواری بازی های ماجراجویی را انتخاب کنید: جعبه شنی، زندگی واقعی یا آنلاین.

جنگ هرگز تغییر نمی کند. در سال ۱۹۸۵، اتحاد جماهیر شوروی در برابر دشمن ناشناس فروپاشید. در عرض چند روز، کل کشور به یک زمین بایر رادیواکتیو تبدیل شد – خشونت، گرسنگی و بیماری اکنون در اینجا حاکم است. وقتی دیگر در مبارزه برای زنده ماندن شکست نمی‌خورید، بازماندگان دیگری در قفس منتظر شما هستند – حالت آنلاین در بازی‌های ماجراجویی به شما امکان می‌دهد با هم زنده بمانید، با سختی‌ها کنار بیایید، در چت صحبت کنید و برای یکدیگر هدیه بفرستید. سعی کنید از آخرالزمان زامبی جان سالم به در ببرید!

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: ۵.۰ و بالاتر
حجم: ۱۵۶ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *