معرفی اپ – برنامه/ راهی برای پاک کردن واترمارک‌ها

نرم افزار حذف واترمارک از روی فیلم Watermark remover Logo eraser یکی از بهترین برنامه ها برای حذف واترمارک، نوشته، کپی رایت و لوگو از روی فیلم و ویدئوهای دارای واترمارک است که در یک محیط ساده و دوستانه، یک یا چند منطقه را از روی ویدیو که شامل واترمارک یا لوگو می باشد را انتخاب کرده و براحتی یک ویدیوی بدون واترمارک داشته باشید و به سادگی آنرا دریافت کنید.

اضافه کردن واترمارک به ویدیو
شما میتوانید براحتی متن یا لوگوی خود را بر روی فیلم ها اضافه کنید. اکنون می توانید همزمان آرم اضافه کنید یا متن را در ویدیو قرار دهید، زمان نمایش هر واترمارک را به طور مستقل تنظیم کنید.

– اضافه کردن واترمارک متن به ویدئو، می توانید رنگ متن، اندازه، سایه یا پس زمینه را تنظیم کنید.

– قرار دادن واترمارک تصویر روی ویدیو، می توانید یک تصویر محلی از آلبوم را به عنوان واترمارک یا لوگوی خود انتخاب کنید، به راحتی اندازه یا موقعیت آن را تنظیم کنید.
– پشتیبانی از واترمارک gif، اضافه کردن برچسب متحرک به عنوان واترمارک روی ویدیو

ویرایشگر فیلم
نرم افزار حذف واترمارک از روی فیلم Watermark remover, Logo eraser همچنین یک ابزار ویرایشگر ویدیو است، بسیاری از عملکردهای آسان برای ویرایش ویدیوها را ارائه می دهد.

برش ویدیو
ویدئوی خود را در هر نسبت ابعادی، ۱:۱ برای اینستاگرام، ۱۶:۹ برای یوتیوب قرار دهید. ۹:۱۶ برای TikTok

فشرده سازی ویدیو
میزان کیفیت را برای فشرده سازی انتخاب کنید، اندازه فایل ویدیویی را کاهش دهید و به راحتی با دوستان Whatsapp خود به اشتراک بگذارید.

کوتاه کردن ویدیو
برش ویدیو بدون از دست دادن کیفیت

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: ۵.۰ و بالاتر
حجم: ۲۴ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *