معرفی اپ – فشرده‌سازی فایل‌های ویدیویی خود را به راحتی انجام دهید

پاورتل/ برنامه فشرده سازی ویدیو Panda تضمین می‌کند که ویدیوهایتان را با حفظ کیفیت، می‌تواند به میزان ۷۰ درصد یا بیشتر کاهش حجم داده و برای این کار گزینه‌های متعددی پیش پایتان می‌گذارد. به این ترتیب هم حافظه از انباشگتی ویدیوهای حجیم پر نمی‌شود و هم در آپلود و اشتراک‌گذاری آن‌ها کار راحت‌تری خواهید داشت.

اما بپردازیم به روش کار پاندا. اگر اغراق نکنیم، شاید پاندا ساده‌ترین اپلیکیشن فشرده‌سازی ویدیویی باشد که با آن کار خواهید کرد. ساده از این بابت که هیچ گزینه اضافی به غیر از فشرده‌سازی در این اپ نمی‌بینید و تنظیمات بیشتری برای تبدیل فرمت و مسائل دیگر در اختیارتان قرار نداده و فقط روی یک هدف متمرکز بوده. اما در رسیدن به همین هدف عالی عمل می‌کند.

تمام کار فشرده‌سازی پاندا در چهار مرحله خلاصه می‌شود. اول از همه باید ویدیو (یا ویدیوهایتان) را به اپلیکیشن بشناسانید. پاندا اگر چه فشرده‌سازی را یکی یکی انجام می‌دهد اما می‌توانید از همان اول تمام ویدیوهایی که می‌خواهید فشرده شوند را بارگذاری کرده و جالب این که برای همگی، یک متد ثابت در نظر بگیرید، که یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه است.

مرحله دوم، تعیین میزان فشرده‌سازیست. پاندا برای این کار گزینه‌های متعددی در اختیارتان قرار می‌دهد. پنج گزینه اصلی Small File، Medium File، Large File، Fit to Email و حالت کاستوم هستند که درجه فشرده‌سازی متفاوتی از هم دارند. اما تصور می‌کنم که Large File (که با حفظ کیفیت اصلی و ابعاد، ویدیوها را فشرده می‌کند) جذابترین گزینه برای شما باشد.

بعد از تعیین متد تبدیل، کافیست Compress را زده و منتشر تحویل خروجی بنشینید. خوشبختانه پاندا خیلی معطل‌تان نمی‌کند. بعد از تحویل خروجی، یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب پاندا برایتان نمایان می‌شود. اپلیکیشن با گزینه Compare، اجازه می‌دهد تفاوت بین خروجی و ویدیوی اصلی را پیش از ذخیره و اشتراک‌گذاری ببینید. نکته عالی اینکه اگر از فشرده‌سازی راضی بودید، همانجا با دکمه Replace می‌توانید ویدیوی کم‌حجم‌تر را در حافظه گوشی جایگزین کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۴ و بالاتر
حجم: ۳۵ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *