معرفی اپ – Bowmasters؛ بازی محبوب برای روزهای مبادای شما

پاورتل/ BowMasters به سادگی فرمول موفق سری بازی‌های Worms را برداشته و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندرویدی کرده. گرچه این ساز و کار را در بازی‌های موبایلی دیگری مانند World of Tanks نیز دیده‌ایم، اما BowMasters آن را به شکلی متفاوت ارائه می‌دهد. شکلی که برای کاربران مخصوصا آن‌هایی که سنی پایین‌تر دارند مناسب است و می‌تواند برای مدت زمانی طولانی آنان را سرگرم کند.

در BowMasters دو کارکتر روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند. مانند دیگر بازی‌های این سبک، شما نمی‌توانید موقعیت کارکتر دیگر را مشاهده کنید و حتی مقدار فاصله بینتان را می‌بایست با حرکت دوربین میان تعویض راندها تشخیص دهید. همه چیز با یک پرتاب شانسی شروع می‌شود تا در ادامه بتوانید زاویه و قدرت دقیق برای پرتاب‌هایی دقیق‌تر را تخمین بزنید.

قابلیت‌های مختلفی برای هریک از کارکترهای بازی در نظر گرفته شده. درواقع قابلیت‌هایی که از آن صحبت‌ می‌کنیم مربوط به اشیاء پرتاب شده به وسیله برخی از این کارکترهاست. برخی از آن‌ها پس از پرتاب مستقیما به سمت هدف نمی‌روند و درمیانه راه اگر صفحه را لمس کنید، رفتاری متفاوت نشان می‌دهند. منفجر می‌شوند، سرعت می‌گیرند، به زمین کوبیده می‌شوند و… . درنتیجه پیش از شروع هر مسابقه و زمانی که صفحه پاورتل کارکترها را پشت سر می‌گذارید، بهتر است پیش‌بینی کنید که قرار است با چه حملاتی روبه‌رو شوید.
 
درنهایت کارکتری که بتواند زودتر رقیبش را شکست دهد، این فرصت را پیدا می‌کند تا کاملا مورتال کامبت طور کار حریفش را تمام کند. کافیست یک پرتاب دقیق دیگر انجام دهید تا شاهد پخش انیمیشنی نسبتا خشن از تکه‌تکه شدن یا منفجر شدن رقیبتان باشید. صحبت از خشونت شد، برخلاف انتظار باید گفت که میزان خشونت در BowMasters کمی بالاست.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۱ و بالاتر
حجم: ۲۲۰ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *