معرفی اپ – Earn to Die 2؛ فرار از چنگ مرگ

پاورتل/ Earn to Die 2 با تکیه بر ساده‌ترین اصول بازی‌های آرکید و پلتفرمر دو بعدی، و البته با اضافه کردن کمی المان‌های اکشن تبدیل به یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های این سبک شده. البته هسته اصلی گیم‌پلی Earn to Die 2 تقریبا همان چیزی است که در عناوین Trail یا موتورسواری‌های معروف موبایلی و کنسولی دیده بودیم. جایی که تعادل از اهمیت بالایی برخوردار است و درواقع تنها راه کنترل ماشینتان، همین حفظ تعادل است.

داستان Earn to Die 2 پیچیدگی خاصی ندارد. ویروسی کشنده دنیا را فرا گرفته و آنقدر پیشروی کرده که دیگر راهی برای مبارزه با آن وجود ندارد. سرتاسر شهر را زامبی‌ها گرفته‌اند و تنها راهکار دولت و ارتش، انتقال مردم به یک کشتی امن در یک خلیج دور افتاده است. یک آگهی تلویزیونی به مردم اعلام می‌کند که کشتی مورد نظر در تاریخی معین شروع به حرکت می‌کند و به همین خاطر، همه می‌بایست تلاش کنند تا خود را به آن برسانند. 

درنتیجه، برنده شدن شما وابسته به رسیدن به کشتی در موعد مشخص است. اما مسیرتان طولانی است و در این بین مجبورید بارها و بارها اتومبیلتان را تغییر دهید و در این بین، برای رسیدن به هر پمپ بنزین بین راهی که درواقع حکم چک‌پوینت بازی را دارد می‌بایست اتومبیلتان را ارتقاء دهید. همانطور که گفته شد، کنترل بازی مانند سری بازی‌های Trial است. با فشردن یک دکمه رو به جلو حرکت می‌کنید و می‌توانید برای کنترل اتومبیل، از دو کلید که آن را در جهات مختلف می‌چرخانند استفاده کنید.

گرچه بازی مسیری خطی را پیش رویتان قرار می‌دهد، اما راه‌های مختلفی برای رسیدن به مقصد مورد نظر وجود دارد که اکثرا نیازمند تقویت کردن یا اتومبیل یا اضافه کردن برخی خصوصیات خاص به آن هستند. برای مثال زمانی که یک پنکه پشت اتومبیلتان نصب کنید، مانند نوعی بوست عمل می‌کند و در برخی مواقع به شما کمک می‌کند تا فاصله‌ای را با سرعت بیشتری طی کنید و حتی حین پریدن از روی موانع، مانند پرواز کردن عمل می‌کند.

یا وقتی لاستیک‌ها را ارتقاء می‌دهید، توانایی پرش اتومبیلتان افزایش پیدا می‌کند و از این طریق، می‌توانید خودتان را به بالای برخی راه‌ها یا پل‌ها برسانید و مسیری جدید برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان پیدا کنید. یکی از دلایلی که موجب می‌شود Earn to Die 2 را بازی بهتری نسبت به سایر گزینه‌های موجود بدانیم، این است که میزان درآمد حاصل از گذراندن مراحل و از آن سو، هزینه‌های لازم برای ارتقاء دادن قسمت‌های مختلف اتومبیل متناسب‌اند. 

این مسئله موجب می‌شود تا هر بار تلاش برای پیمودن یک مسیر، منجر به ارتقاء قسمتی از اتومبیلتان شود. کنجکاوی تست و بررسی تاثیر ارتقاء اعمال شده شما را باز هم به داخل مسیر می‌کشاند تا به همین شکل، درگیر یک چرخه نامتناهی تجربه Earn to Die 2 شوید. همین چرخه موجب می‌شود Earn to Die 2 را یکی از اعتیادآورترین بازی‌های موبایلی بدانیم که با توجه به بی‌نیازی به اینترنت، می‌تواند شما را در هر شرایطی سرگرم کند.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۱ و بالاتر
حجم: ۷۵ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *