معرفی اپ – Raid: Shadow Legends؛ قهرمان شوید تا فرمانروایی کنید

پاورتل/ بازی Raid: Shadow Legends در سال ۲۰۱۸ توسط Plarium Games عرضه شد و در سال ۲۰۱۹ به موفقیت و شهرت بین‌المللی رسید. البته این شهرت به آن معنی نیست که Raid برترین بازی سبک خودش است اما از خیلی جهات می‌تواند یکی از جذاب‌ترین‌ عناوین باشد.

داستان بازی در سرزمین Teleria اتفاق می‌افتد؛ زادگاه برترین قهرمانان و جنگجویان که عضو نیروهای روشنایی یا تاریکی هستند. برای این که سرزمین دوباره به شکوه و عظمت قبلش برگردد باید نیروهای روشنایی و تاریکی را متحد کنید و آن‌ها را به کار بگیرید تا مثل سلاح‌های زنده با دشمنان مبارزه کنند.

بازی طیف متنوعی از هیروها را در خود دارد که با پشت سر گذاشتن مراحل و پیشرفت بخش داستانی به دست می‌آیند. برای ورود به میدان مبارزه باید پنج‌تا از هیروهایتان را پاورتل کنید و یک گروه یا اصطلاحا «یک پارتی» تشکیل بدهید که ویژگی‌های اعضای آن مکمل یکدیگر باشند. در طراحی هیروها جزئیات فراوانی به کار گرفته شده و هر هیرو متعلق به یک دسته‌بندی به خصوص است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد؛ مثلا جادوگرها قوی ترین هیروها هستند و جنگجوها از بقیه گروه‌ها پایین‌ترند. پس شناختن ویژگی‌های هر هیرو برای ساختن یک تیم قوی بسیار اهمیت دارد.

هم سطح هیروها قابل ارتقا است و هم می‌توانید با پاورتل اسلحه‌های قدرتمندتر مقدار دمیج هیرو را افزایش بدهید. بازی امکان ساختن و عضو شدن در Clanها یا همان گروه‌های داخل بازی را فراهم کرده و یک بخش PvP هم در اختیار ما گذاشته تا چیزی کم نباشد.

در بازی یک سیستم انرژی وجود دارد که بخشی از طراحی گیم‌پلی بازی است و اگر تمام شود دیگر امکان بازی کردن ندارید.در نگاه اول احساس می‌کنیم که این سیستم بازیکنان را محدود می‌کند اما Plarium که قصد پشیمان کردن بازیکنانش را ندارد، یک سیستم جایزه روزانه هم راه انداخته تا مکمل سیستم انرژی باشد و هر روز مقداری انرژی در اختیار بازیکنان می‌گذارد.
  
اما با تمام این حرف‌ها چیزی که باعث محبوبیت بازی Raid: Shadow Legends شد، کیفیت گرافیک و جزئیات فراوانی است که در طراحی بصری می‌بینیم. محیط بازی و هیروها بسیار شکیل و چشم‌نواز است و نکته‌ی مهم‌تر اینکه بازی اصلا لگ ندارد.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۵.۰ و بالاتر
حجم: ۱۴۷ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *