معرفی اپ – Rival Knights؛ از شوالیه بی‌نام و نشان تبدیل به ابرقدرت شوید

پاورتل/ در Rival Knights به عنوان یک شوالیه بی‌نام و نشان، کار خود را آغاز می‌کنید و هدفتان این است تا به مرور زمان شهرت و ثروت کسب کنید. مسابقاتی که به این منظور در در آن‌ها پا می‌گذارید، قرار نیست قتل‌گاه شوالیه‌های دیگر باشند. پای یک رقابت دوستانه در میان است که اگر شما پیروز میدانش باشید، راهی مرحله بعد می‌شوید. در غیر این صورت، شاید به اندازه کافی خوش‌شانس باشید تا مرحله را بتوانید تکرار کنید و در غیر این صورت، جایزه مد نظر را برای همیشه از دست می‌دهید.
 
Rival Knights یک بازی اکشن است. درواقع تمام وظیفه شما حین رویارویی با رقبایتان این است که طبق زمان‌بندی خاص و البته با مد نظر قرار دادن دقت بسیار بالا در هدف‌گیری، از آن‌ها پذیرایی کنید. در مسابقاتی که مربوط به حمله به یکدیگر با نیزه می‌شود، می‌بایست ابتدا سرعت اسبتان را با لمس کردن به موقع صفحه تنظیم کنید و سپس برای از پا در آوردن رقیب، یک هدف‌گیری دقیق و بی‌نقص داشته باشید. نتیجه نهایی براساس عملکرد طرفین سنجیده می‌شود و معیارش فوق‌العاده کوچک و در حد میلی‌ثانیه است.

دیگر مسابقات موجود در بازی شامل اسب‌دوانی و طی کردن مسافتی خاص همراه با پرش از روی موانع می‌شود. جایی که باز هم زمان‌بندی و دقت حرف اول را می‌زند و درصورتی که بتوانید آن را رعایت کنید، به سادگی پیروز میدان خواهید بود. البته در این بین نمی‌توانیم تاثیر ارتقاء دادن زره‌ها و تجهیزات را روی نحوه واکنش نشان دادنتان نادیده بگیریم.
 
همانطور که گفته شد، یکی از دلایل حضور شما در این دسته از مسابقات کسب ثروت است. ثروتی که درنهایت خرج خرید یا ارتقاء اسب، زره، نیزه، کلاهخود و… می‌شود. ایده‌آل‌ترین خرید ممکن نیز وابسته به سبک بودن است. عاملی که باعث می‌شود در مسابقه اسب‌دوانی سرعت بیشتری داشته باشید و زودتر از رقیبتان به خط پایان برسید. Rival Knights از مراحل متعددی طراحی شده و در این بین باس‌فایت‌هایی حضور دارند تا کمی روند عادی بازی را برایتان تغییر دهند.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۰ و بالاتر
حجم: ۳۶۰ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *