منتظر شارژر ۶۵ وات گلکسی S30 باشید

پاورتل/ شارژ سریعتر همیشه در یک تلفن هوشمند جدید مورد استقبال قرار می گیرد و این باعث می شود مدت زمان انتظار شما برای شارژ شدن گوشی شما کم شود. شایعه جدیدی در مورد سامسونگ گلکسی S30 (یا اینکه Galaxy S21؟) نشان می دهد که توان شارژر به توان ۶۵ وات چشمگیر ارتقا خواهد یافت.

شارژر ۶۵ وات گلکسی S30 ممکن است و این به مراتب بالاتر از ۴۵ وات است که تلفن های برتر سامسونگ در حال حاضر پشتیبانی می کنند ، اما طبق شنیده های جدید، سازنده آماده است تا جهش به موقع برای پرچمداران سال آینده تلفن را انجام دهد.

GalaxyClub پرونده های صدور گواهینامه برای یک شارژر جدید سامسونگ را با شماره مدل EP-TA865 ردیابی کرده است و این دو رقم آخر است که حدس شارژ ۶۵ وات را برانگیخته است. برای مقایسه، شارژر فعلی ۴۵W سامسونگ EP-TA845 است.

نیازی نیست که یک شرلوک هولمز باشید تا متوجه شوید که تغییر در اعداد می تواند به معنای تغییر در سرعت شارژ باشد، اما همچنین تأیید قطعی آمدن چنین افزایشی نیست، یا اینکه Galaxy S30 لزوماً از آن پشتیبانی خواهد کرد.

قبل از این که آرزوی رشد تقریبا ۵۰ درصدی سرعت شارژ را در سر بزرگ کنیم، لازم به یادآوری است که در حال حاضر فقط چند گوشی سامسونگ از سرعت ۴۵W و شارژر EP-TA845 پشتیبانی می کنند که Galaxy S20 Ultra و Galaxy Note 10 Plus هستند.

این شارژر ۴۵ وات یک گزینه اضافی اختیاری است – شما آن را در جعبه نمی گیرید – و هنگامی که به محدوده Galaxy Note 20 رسید، سامسونگ به استاندارد ۲۵W پایبند بود. تمام اینها به این معناست که شارژ ۶۵ وات در مورد پرچمداران ۲۰۲۱ گلکسی به هیچ وجه تضمین نمی شود.

با این وجود، نقطه جالب توجهی است که شاید در گلگسی اس ۳۰ یا گلکسی اس ۲۱ استفاده شود. اگر سامسونگ به برنامه معمول انتشار خود پایبند باشد، خانواده Galaxy S30 باید در اوایل ماه فوریه ارائه شوند اما شاید همه گیر کرونا همه چیز را تغییر دهد.

نظر شما چیست؟ شارژر ۶۵ وات درون جعبه محصولات سامسونگ قرار خواهد گرفت یا اپلی طور می شود و قرار نیست دیگر آن روزهای خوش را ببینیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *