نسخه‌ بعدی Dragon Age حضور ویژه‌ای در The Game Awards خواهد داشت

پاورتل/ یک هفته تا شروع رویداد سالانه‌ی The Game Awards بیشتر باقی نمانده و هرروز اخبار جدیدی از آن منتشر می‌شود. در تازه‌ترین خبر، میزبان این رویداد خبر از حضور نسخه‌ی بعدی سری Dragon Age داده است. برای جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و میزبان The Game Awards به‌تازگی در توییتر خود خبر از حضور ویژه‌ی چهارمین شماره‌ی بازی Dragon Age در این رویداد که روز ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) آغاز می‌شود، داده است. استودیوی بایوور (BioWare) و شرکت EA نسخه‌ی اصلی بعدی این فرنچایز را در رویداد The Game Awards‌ سال ۲۰۱۸ با نمایش یک تیزر معرفی کرده بودند.

«نگاه ویژه به عنوان بعدی Dragon Age، ساخته‌ی بایوور را در The Game Awards پنجشنبه‌ی آینده از دست ندهید.»

از زمان رونمایی این عنوان، اخبار بسیار کمی پیرو آن منتشر شده است. بایوور تابستان امسال گفته بود که توسعه‌ی بازی به‌خوبی پیش می‌رود و همچنین از جزئیاتی درمورد توسعه‌ی این بازی پرده‌برداری کرده بود.

گزارش‌ها مبنی بر این هستند که این بازی برپایه‌ی کدهای عنوان Anthem توسعه می‌یابد و همچنین، این عنوان نقش‌آفرینی برروی بخش تک‌نفره تمرکز دارد و بایوور هنوز تصمیمی درباره اجزای چندنفره‌ی آن نگرفته است.

دیروز بود که تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی Dragon Age 4، مارک دارا (Mark Darrah) و مدیرکل استودیوی بایوور، کیسی هادسن (Casey Hudson) خبر از ترک این استودیو دادند. در غیبت دارا، توسعه‌ی بازی برعهده‌ی رییس استودیوی BioWare Austin، کریستین دیلی (Christian Dailey) قرار می‌گیرد و متیو گلدمن (Matthew Goldman) در سِمت کارگردان هنری باقی می‌ماند.

برای زمان عرضه‌ی Dragon Age 4 (یا هر اسمی که بایوور در نهایت روی بازی بگذارد) هنوز هیچ بازه‌ی دقیقی مشخص نشده است، اما این عرضه به این زودی‌ها نخواهد بود چراکه به گفته‌ی EA، نباید انتظار عرضه‌ی این بازی را پیش از فروردین ۱۴۰۱ (آوریل ۲۰۲۲) داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *