نسخه‌ دموی GRAVEN برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد

پاورتل/ همانند سال گذشته، امسال نیز به مناسبت برگزاری مراسم The Game Awards شاهد در دسترس قرار گرفتن نسخه‌ی دموی برخی از بازی‌ها هستیم. جدیدترین عنوانی که از همین حالا برروی رایانه‌های شخصی می‌توان آن را تجربه کرد، ازی اکشن ماجراجویی اول شخص GRAVEN است؛ ساخته‌ی جدید اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس (Slipgate Ironworks) که قرار است توسط تری‌دی رلمز (۳D Realms) و وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) منتشر شود.

همان‌طور که گفته شد، دموی بازی GRAVEN هم‌اکنون برروی استیم منتشر شده است، اما لطفاً در نظر داشته باشید که این نسخه تنها برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی دموی GRAVEN در تاریخ ۲۳ آذر (۱۳ دسامبر) از دسترس خارج خواهد شد. پس اگر می‌خواهید بدانید که جدیدترین اثر جذاب تری‌دی رلمز چگونه عنوانی است، این فرصت را از دست ندهید.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده از سوی توسعه دهندگان را مشاهده کنید:

برای اولین بار به تجربه‌ی ساخته‌ی تری‌دی رلمز که دنباله‌ای معنوی برای عناوین فانتزی تاریک نظیر Hexen محسوب می‌شود، بپردازید.
کنترل یک کشیش رُسوا شده‌ی متعلق به گروه Orthogonal Order در اختیار گرفته و برای اجرای عدالت، در یک دنیای انفعالی قرون وسطایی به مردم رنج کشیده کمک کنید.
با استفاده از چوب دستی، جادو‌های مختلف و Crossbow‌هایی که برروی مچ دست نصب می‌شوند دشمنان را شکست داده و به حل معما‌های محیطی بپردازید.
بازی GRAVEN که ترکیبی از سبک‌های تیراندازی کلاسیک، immersive sim و اکشن نقش آفرینی است را می‌توانید به تنهایی، با کمک یک دوست به صورت split-screen و یا به صورت یک گروه چهار نفره‌ی آنلاین تجربه کنید (نسخه‌ی دمو تنها تک‌نفره است)
با Razorfins و Mire Reavers – دو دشمنی که تا به حال آن‌ها را مشاهده نکرده‌اید – به نبرد بپردازید.
قدرست بالای سلاح‌های جدید نظیر Flail و Flechant را آزاد کنید.
این دمو شامل تعدادی ماموریت‌، معما‌ و یک آهنگر می‌شود.
بازی GRAVEN در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *