نقدها و نمرات بازی Seven Knights: Time Wanderer منتشر شد

پاورتل/ بازی Seven Knights: Time Wanderer بالاخره بر روی کنسول نینتدو سوییچ و سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متنوعی پیرامون آن منتشر شده است. در همین راستا، در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات این اثر باشید.

تا به حال نسخه‌های جالبی از سری Seven Knights در دسترس قرار گرفته و بیشتر آن‌ها هم به محبوبیت بالایی نزد افراد دست یافته‌ است. خوب است بدانید که این نسخه‌ها تاکنون بیش از ۶۰ میلیون بار توسط بازی‌بازان دریافت شده است که بیشتر این آمار هم به دارندگان گوشی‌های هوشمند مربوط می‌شوند. حال نسخه‌ی جدید این سری با نام Seven Knights: Time Wanderer و سبک نفش‌آفرینی برروی نینتندو سوییچ و iOS منتشر شده است که داستان آن، دنباله‌ای از نسخه‌های گذشته است.

شما در این عنوان باید کنترل کاراکتری به نام ونسا (Vanessa) را به دست گرفته و ضمن یافتن دوستان و رمز و رازهای گوناگون، سفری پرماجرا و هیجان انگیز را شروع کنید. از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته باید به نقشه‌ها، شخصیت‌ها و رویدادهای بسیار بیشتر اشاره داشت. سیستم مبارزات ونسا (Vanessa) نیز بسیار خاص است و بازی‌بازان پس از گذشت چند دقیقه‌ نسبت به این قضیه آگاه خواهند شد.

قابل ذکر است که وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی Seven Knights: Time Wanderer به صورت همزمان بر عهده‌ی استودیوی نت‌ماربل گیمز (Netmarble Games) بوده است. ضمنا این عنوان فاقد هر گونه بخش آنلاین و چند نفره بوده و در تمام قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و انفرادی پیشزوی داشته باشید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون اثر ذکر شده نیز در دسترس قرار دادند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

noisy pixel 6.5/10

Seven Knights: Time Wanderer با سیستم مبارزات خاص و عجیب خود، عنوان متفاوتی در سبک نقش‌آفرینی به حساب می‌آید.مشکلات بی شماری در بازی وجود دارند که به مرور زمان باید توسط سازندگان رفع شوند و باید دید که واکنش آن‌ها نسبت به این قضیه چه خواهد بود. ماموریت‌های تکراری بدترین ایراد این عنوان است که بازی‌بازان را اذیت خواهد کرد. البته طراحی شخصیت‌ها و روایت بازی در نوع خود جالب است و حداقل می‌تواند برای دوست داران سبک ذکر شده مناسب باشد.

SCREEN RANT 6/10

بسیار مشتاق بودیم که یکی از نسخه‌های سری Seven Knights را برروی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنیم و این اتفاق با Seven Knights: Time Wanderer رقم خورد. بازی در سبک نقش‌آفرینی است و خصوصیات خوب زیادی در خود دارد. در مجموع فکر می‌کنیم که عده‌ای از بازی‌بازان از آن لذت خواهند برد. ای کاش تیم سازنده زمان بیشتری را صرف ساخت جزئیات این اثر می‌کرد.

TouchArcade 6/10

سیستم مبارزات در بازی Seven Knights: Time Wanderer ساده و در عیم حال درگیر کننده است. برای کسب هر پیروزی در بازی باید راهبردهای خاصی را به کار برده و از فکرتان نهایت استفاده را ببرید. متاسفانه اکثر مبارزات و معماهای این عنوان تکراری هستند و نمی‌توان چندان با آن‌ها سرگرم شد. قیمت Seven Knights: Time Wanderer نیز بیست دلار است که به هیچ وجه برای چنین اثر کوچکی نمی‌ارزد.

Pocket Tactics 5/10

بی صبرانه منتظر توسعه‌ی یکی از نسخه‌های Seven Knights برروی کنسول نینتندو سوییچ بودیم، اما Seven Knights: Time Wanderer نتوانست انتظارات ما را برآورده کند. مبارزات در این عنوان به خوبی پیش نمی‌رود و با ایرادات فراوانی همراه است. همچنین باگ‌های گیم‌پلی این بازی بسیار زیاد است و بازی‌بازان از این موضوع ناراحت خواهند شد.

nintendolife 4/10

Seven Knights: Time Wanderer به هیچ وجه همچون نسخه‌های قبلی عنوان هیجان انگیز و جذابی است و بعدها در ذهن نخواهد ماند. شاید تنها طرفداران متعصب سری Seven Knights بتوانند نسخه‌ی جدید را بازی کرده و تا حدی از آن لذت ببرند. آثار فراوانی در سبک نقش‌آفرینی برروی کنسول نینتندو سوییچ و فروشگاه eShop در دسترس قرار دارند که می‌توانید آن‌ها را دریافت و تجربه کنید؛ چرا که حتی اگر از دوست داران این ژانر هستید، پیشنهاد ما این است که پولتان را برای بازی دیگری هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *