هواداران بازی Destiny 2 از طراحی‌های جدید بازی راضی نیستند

پاورتل/ فصل ۱۲ به زودی به Destiny 2 منتشر می‌شود و سلاح‌های جدید و مهارت‌های جدیدی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که از طریق جستجوهای خاص قابل دستیابی هستند. گیرزها هنوز در دسترس نیستند، اما طراحی‌های رسمی منتشر شده است و برخی از بازیبازان نسبت به این قسمت از محتوای Beyond Light که برای Destiny 2 آورده انتقاد زیادی دارند.

قبل از به‌روزرسانی پاییز امسال، استودیوی بانجی (Bungie) جزئیات Beyond Light را برای جامعه‌ی هوادارن Destiny 2 آشکار می‌کند و برخی از جدیدترین موارد طراحی شده، طراحی‌های زره ​​پوش Beyond Light است. مجموعه‌های زره ​​پوش و سلاح‌ها انتقادات بسیاری را به همراه دارند، به طوری که برخی از افراد می‌گویند که آن‌ها از طرح‌های قدیمی بیشتر خوششان می‌آید یا می‌گویند که این طرح‌ها غیرخلاقانه هستند. بسیاری از بازییبازان از شنیدن عرضه‌ی سلاح‌های Adept به Destiny 2 بسیار هیجان زده شدند ، پس از اینکه در Destiny 1 این سلاح‌ها بسیار محبوب شدند و بازیبازانی که در Trials of Osiris عملکرد فوق العاده داشتند، می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. وقتی veteran به Destiny 2 آمدند ، برخی از بازیبازان باسابقه انتظار داشتند که سلاح‌های Adept را با سومین بسته جوایز خودشان به‌دست آورند، اما از اینکه آن‌ها را در صندوق‌های Flawless در دسترس ندیدند، ناامید شدند.

اسلحه‌ی Adored شباهت زیادی به Beloved دارد، اما در پوششی بنفش گونه‌ای پیچیده شده است که به نظر برخی از بازیبازان، ساختار ضعیف و بدی در طراحی دارد. به‌نظر می‌رسد برخی از مردم فکر می‌کنند که باندانای بنفش سلاح خوبی است، اما نظر اکثریت این است که بانجی فقط یک طرح قدیمی را گرفته، پوششی  را به دور آن گره زده و آن را به عنوان آنچه که قرار بود سلاحی بسیار مورد انتظار در Destiny 2 باشد، ارائه می‌دهد . بازیبازان همچنین در حال مقایسه‌ی زره‌های نادر از Destiny 1 با زره اصلی هستند که در فصل آینده عرضه می‌شود و بازی Destiny 2، زره‌های جدید را کم‌رنگ تر می‌کند. کاربر توییتر DestinyNostalgia تأکید می‌کند که آن‌ها به طور کلی طرفدار کارهای تیم هنری Destiny 2 هستند ، اما این زره جدید به‌نظر هیجان انگیز یا ابتکاری نیست و آن‌ها ناامید شده‌اند. بسیاری از نظرات موافق این هستند که زره‌ی Destiny 2 در مقایسه با زره‌های قدیمی بسیار ظریف است، اما اتفاق نظر چندانی وجود ندارد، زیرا برخی از افراد علاقه‌ی خود را به برخی از مجموعه‌های زره ​​Destiny 2 ابراز می‌کنند. اگرچه به طور قطع در مورد کیفیت کلی طراحی‌های Destiny 2 اختلاف نظر وجود دارد، اما واضح است که گیرزهای Beyond Light واکنش منفی زیادی دارد. امیدواریم وقتی بازیبازان فرصتی برای برای محتویات جدید تجربه می‌کنند، تحت تأثیر محتوا و ویژگی‌های بیشتری قرار بگیرند.

بازی Destiny 2: Beyond Light از تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم  رایانه‌‎های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و گوگلی استدیا در دسترس است. نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در دست ساخت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *