پورت نسخه‌ پلی‌ استیشن 4 بازی Night Call لغو شد

پاورتل/ طبق توییت جدید حساب رسمی Night Call، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی که قرار بود پس از انتشار نسخه‌های دیگر عرضه شود، لغو شده است.

استودیوی مانکی مون (Monkey Moon) که اخیراً از لغو شدن نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Night Call خبر داده، اعلام کرده است که فروش ضعیف بازی و همچنین مشکلات به وجود آمده بین سازندگان اصلی و توسعه دهندگان پورت، دلایل اصلی لغو شدن این نسخه هستند.

حساب رسمی Night Call در توییت اخیر خود نوشت که توسعه دهندگان نیز به اندازه‌ی بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ مایوس هستند اما متاسفانه نمی‌توانند هزینه‌ی مورد نیاز را فراهم کنند.

«بازی‌بازان عزیز پلی‌استیشن، با تاسف زیاد باید اعلام کنیم که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Night Life به صورت رسمی لغو شده است. از آن‌جایی که بازی فروش خیلی خوبی را برروی پلتفرم‌های دیگر نداشت و به علاوه‌ی مشکلاتی که با شرکای توسعه دهنده‌ی پورت داشتیم، ما نمی‌توانیم Night Call را برروی پلی‌استیشن ۴ ارائه بدهیم. لطفاً در نظر داشته باشید که ما هم به اندازه‌ی شما مایوس هستیم. اما واقعاً نمی‌توانیم برای آن هزینه کنیم.»

Night Call که هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد، یک بازی داستان محور غیر خطی است که بازی‌بازان را در نقش یک راننده‌ی تاکسی قرار می‌دهد. علی رغم دریافت نقد‌های متوسط، منتقدین فضاسازی جذاب و داستان مرموز آن را تحسین کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *