گوشی تاشوی موتورولا ریزر 5G را ببینید

پاورتل/ دو گوشی تاشو جدید در فرم‌فکتور گوشی های تاشو قدیمی از موتورولا و سامسونگ ارایه شدند. موتورولا ریزر و گلکسی زد فلیپ دستگاه های جالب توجهی بودند. سامسونگ تقریبا ۲ هفته گذشته بود که گلکسی زد فلیپ ۵G را با Snapdragon 865 Plus به قیمت ۱۴۵۰ دلار معرفی کرد. حالا قرار است نسخه ۵G موتورولا ریزر هم ارایه شود. با توجه به شایعه جدید شما می توانید گوشی تاشو موتورولا ریزر ۵G را ببینید.

همانطور که در این تصاویر می بینید، یک دکمه سمت چپ وجود دارد و مکانیزم لولا در هر دو طرف به شکلی از جنس استیل ضدزنگ شبیه است. ما فقط می توانیم حدس بزنیم که شاسی پشتیبان قوی تری از Razr نسل اول داشته باشند. با نگاهی نزدیکتر، این صفحه نمایش دارای یک ناچ گسترده تر است و همچنین یک سنسور سلفی دارد که در آن قرار گرفته است.

تصویر دیگر که به عناون تصویر اصلی مطلب پاورتل شده است، صفحه ثانویه و یک دوربین اصلی را روی قاب پشتی نشان می دهد.

همه اینها با رندرهای قبلی فاش شده Razr توسط Evan Blass قابل اعتماد همیشه منطبق است. به گفته این پست که در Weibo منتشر شده است، صفحه نمایش به جز چند اعلان موجود در صفحه، هیچ چیز دیگری نشان نمی دهد. همچنین، ما شاهد آن هستیم که روی CMCC که حامل شرکت ارتباطات موبایل چین در چین است اجرا می شود. با این حال، سیگنال مخابراتی را به جای ۵G شایعه شده، شبکه ۴G را نشان می دهد.

نظر شما چیست؟ منتظر موتورولا Razr 5G هستید؟ البته منبع مطلب این دستگاه را Razr 2 5G عنوان کرده است اما منبع اصلی در توییتر آن را Razr 5G می داند که نظر من هم به آن نزدیک تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *