یک تفاوت عجیب بین هواوی Mate 40 و Mate 40 Pro

پاورتل/ ما در حال حاضر سلام و علیکی (!) با هواوی Mate 40 و هواوی Mate 40 Pro داشته ایم. تقاوت های ظاهری این دو دستگاه بر اساس رندرهای منتشر شده مشخص است، مثلا بحث میزان خمیده لبه نمایشگر. در داخل اما یک تفاوت عجیب بین هواوی Mate 40 و Mate 40 Pro در بخش نرم افزاری وجود دارد. گفته می شود رابط کاربری این دو دستگاه با هم متفاوت خواهد بود!

جدیدترین گزارش ها می گفت که هواوی در حال کار روی تعدادی از محصولات از جمله سه تلفن هوشمند، یک تاشو، یک هندزفری کاملا بی سیم (TWS) و یک ساعت هوشمند است. این گزارش فقط نام رمزگذاری شده این دستگاه های آتی و چیز دیگری را در ارایه نمی دهد. اکنون، همین منبع نام رمزگذاری شده هواوی Mate 40 Pro و نرم افزاری را که با آن راه اندازی می شود فاش می کند.

هواوی مدتهاست روی رابط کاربری EMUI 11 کار می کند. وجود آن برای اولین بار در اوایل اردیبهشت ماه یعنی اندکی بیش از یک ماه پس از اعلام EMUI 10.1 ، دیده شد. اکنون نکته جدیدی توسط Evan Blass می گوید هواوی Mate 40 Pro اولین گوشی هوشمندی است که با نرم افزار جدید این شرکت راه اندازی می شود.

طبق گفته این منبع قابل اعتماد، هواوی میت ۴۰ پرو با نام “نوح (Noah)” رمزگذاری شده است. متأسفانه، وی نام رمزگذاری شده سه مدل دیگر این سری مذکور را ذکر نکرد.

اما او گفت که فقط نسخه Pro با EMUI 11 ارایه می شود ، در حالی که مدل غیر Pro با EMUI 10.x یا (EMUI 10.1؟) عرضه می شود. اگر این اتفاق واقعی بیفتد، برای اولین بار تا به امروز، شاهد رونمایی از سری جدید Huawei Mate (یا حتی تقریبا هر شرکت دیگر) با نرم افزارهای مختلف در مدل خواهیم بود.

در مورد رابط کاربری EMUI 11 هیچ چیز دیگری شناخته نشده است به جز این واقعیت که در چارک سوم سال ۲۰۲۰ با دستگاه های جدید منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره این تفاوت عجیب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *